Boks. "Nazywam się Dr Kliczko i mam dla ciebie terapię!"

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Hamburgu uważany od lat za najlepszego pięściarza wagi ciężkiej Władimir Kliczko nie pozostawił żadnych wątpliwości, że sobotnie starcie o trzy mistrzowskie pasy z Davidem Hayem ma dla niego wymiar bardzo osobisty. "Dr Stalowy Młot" zapowiedział, że chciałby w ringu dać swojemu rywalowi surową nauczkę za wszystkie ataki medialne, jakich ofiarą padał z jego strony od dłuższego czasu.
- Widzę, że jesteś w świetnej formie, jesteś bardzo pewny siebie i jesteś gotów na 2 lipca. Jestem z tego powodu szczęśliwy. W ringu czekało mnie będzie wyzwanie, a to jest to, czego szukam w boksie - zwrócił się dyplomatycznie do Anglika Kliczko, dodając później: - Nazywam się Dr Kliczko i na 2 lipca mam dla ciebie terapię. Wyleczę cię, to będzie dla ciebie znakomita kuracja. Moim ciosem wyślę cię w świat rzeczywisty, co wyjdzie ci na dobre. Staniesz się lepszym człowiekiem, lepiej się zachowującym.

- Obraziłeś 49 pięściarzy, których znokautowałem, nazywając ich leszczami. Będziesz tym 50-tym! - odgrażał się Ukrainiec.

Młodzi polscy bokserzy chcą podbić świat [WIDEO] ?
Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Ringpolska.pl