Sport.pl

Hernandez: Dzisiaj bez ubrań, w sobotę bez pasa

We wtorek w Muelheim odbył się odbył się pokazowy trening przed sobotnią galą organizowaną przez grupę Sauerland Event. W głównych rolach mieli wystąpić Steve Herelius, który będzie bronił pasa WBA w kategorii junior ciężkiej oraz pretendent Yoan Pablo Hernandez. Próbkę swoich umiejętności zgromadzonym pokazał jedynie ten drugi. Do Muelheim nie zdążyły dojechać bowiem bagaże oraz trener 34-letniego Francuza.
Hernandez zaprezentował tarczowanie ze swoim szkoleniowcem, Ullim Wegnerem, natomiast Herelius wkroczył do ringu w "cywilnym" ubraniu i poprosił jednego z kibiców o asystowanie przy walce z cieniem. - Dzisiaj Herelius nie miał ze sobą sportowych ubrań i trenera, w sobotę nie będzie miał również swojego pasa - całą sytuację skomentował Hernandez.

Innymi ciekawymi wydarzeniami sobotniej gali w Muelheim będą starcia Steve'a Cunninghama, broniącego tytułu IBF w wadze junior ciężkiej przed Enadem Liciną, a także półfinalisty turnieju Super Six w kategorii super średniej Arthura Abrahama ze Stjepanem Boziciem.

Więcej o boksie na Bokser.org »


Więcej o: