Boks. Wymagający rywal Pawła Kołodzieja

Amerykanin Felix Cora Jr będzie najprawdopodobniej rywalem Pawła Kołodzieja w głównej walce zaplanowanej na 5 marca gali boksu zawodowego "Wojak Boxing Night" w Krynicy.
- Z Corą byliśmy dogadani już od dwóch tygodni, jednak wciąż pozostawały do uzgodnienia ostatnie detale. Dziś udało nam się je wreszcie domknąć z prawnikiem Amerykanina. W tej chwili czekamy już tylko na podpisany kontrakt - zdradził ringpolska.pl promotor Kołodzieja Andrzej Wasilewski.

Walczący z odwrotnej pozycji (leworęczny) Felix Cora Jr będzie z pewnością najgroźniejszym przeciwnikiem w dotychczasowej karierze pięściarza z Krynicy i jednym z najlepszych zagranicznych bokserów, jacy do tej pory gościli nad Wisłą. "Bad News" - bo taki przydomek nosi zawodnik z Teksasu - przegrywał do tej pory wyłącznie z reprezentantami ścisłej światowej czołówki: Vadimem Tokariewem, Mattem Godfreyem, Troyem Rossem i Enadem Liciną; stawką pojedynku Cory Jr z tym ostatnim było prawo do walki ze Stevem Cuninghamem o mistrzowski pas IBF.

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Ringpolska.pl ?


Więcej o: