Sport.pl

Mayweather Jr znów nie stawił się w sądzie

Mistrz świata pięciu kategorii wagowych Floyd Mayweather Jr nie stawił się w sądzie na przesłuchanie w sprawie, w której jest oskarżony o użycie przemocy wobec ochroniarza parkingowego. Do zdarzenia doszło 15 listopada w Las Vegas.
Pięściarzowi grozi do pół roku więzienia oraz tysiąc dolarów grzywny. Adwokat Amerykanina zabiegał o to, aby kontynuować czynności sądowe bez udziału jego klienta, jednak sędzia nie zgodził się na takie rozwiązanie i przełożył rozprawę na 25 kwietnia.

W marcu Mayweather będzie odpowiadał przed sądem w innej sprawie - o zastraszanie i użycie przemocy, w której grozi mu nawet do 34 lat więzienia.

Floyd Mayweather Jr to obok Manny'ego Pacquiao najlepszy pięściarz świata bez podziału na kategorie wagowe. Szacuje się że za pojedynek między sobą każdy obaj bokserzy mogliby otrzymać nawet po 50 milionów dolarów.

Więcej o boksie znajdziesz na {"mainEntityOfPage":{"url":"https://www.sport.pl/boks/1,64992,9054312,Mayweather_Jr_znow_nie_stawil_sie_w_sadzie.html","@type":"WebPage"},"articleBody":null,"headline":"Mayweather Jr znów nie stawił się w sądzie","datePublished":"2011-02-04T11:48:00Z","dateModified":"2011-02-04T11:48:28Z","articleSection":"boks","description":"Mistrz świata pięciu kategorii wagowych Floyd Mayweather Jr nie stawił się w sądzie na przesłuchanie w sprawie, w której jest oskarżony o użycie przemocy wobec ochroniarza parkingowego. Do zdarzenia doszło 15 listopada w Las Vegas.","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":null,"email":null,"name":"RINGPOLSKA.PL","@type":"Person"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Mayweather Jr znów nie stawił się w sądzie","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/6/7836/z7836606V,Floyd-Mayweather-Jr--z-prawej-.jpg","name":"Floyd Mayweather Jr (z prawej)","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}]}