Sport.pl

James Toney: "Siostry Kliczko to buble!"

24 lutego swoją pierwszą walkę po półtorarocznej przerwie stoczy były mistrz świata trzech kategorii wagowych James Toney. Co prawda rywalem 42-letniego weterana zawodowych ringów będzie niezbyt wymagający Damon Reed, jednak popularny ?Lights Out? zapewnia, że jego celem są pojedynki o światowy czempionat.
- Chciałbym zostać bezdyskusyjnym mistrzem świata. Chcę zmierzyć się z siostrami Kliczko! Chcę Davida Haye! Chcę stanąć na szczycie, dopiero wtedy się wycofam. A do tego czasu będę nadal robił to, co robię. Wciąż poprawiam swoje umiejętności - przekonuje Toney, atakując przy okazji ukraińskich dominatorów "królewskiej" dywizji.

- Wszyscy wciąż gadają, jacy to Kliczkowie są wielcy - skarży się "Lights Out". - Ludzie, którzy naprawdę znają się na boksie, wiedzą, że to buble. David Haye to również bubel. To ja mam największy talent w tej grze. Jestem poza zasięgiem wszystkich pozostałych. Wiecie, dlaczego waga ciężka jest teraz taka straszna? Bo wszyscy ci pseudo-mistrzowie to tchórze.

- Ścigam Kliczków już od siedmiu lat, a oni nadal nie chcą ze mną walczyć. Pozostaje mi bronić mojego pasa i nokautować wszystkich, którzy staną naprzeciw mnie. Dopóki te klauny nie zmierzą się z kimś takim jak ja, nie zyskają sobie uznania - kończy Amerykanin.

Więcej o boksie znajdziesz na {"mainEntityOfPage":{"url":"https://www.sport.pl/boks/1,64992,9052941,James_Toney___Siostry_Kliczko_to_buble__.html","@type":"WebPage"},"articleBody":null,"headline":"James Toney: \"Siostry Kliczko to buble!\"","datePublished":"2011-02-04T06:18:00Z","dateModified":"2011-02-04T06:18:45Z","articleSection":"boks","description":"24 lutego swoją pierwszą walkę po półtorarocznej przerwie stoczy były mistrz świata trzech kategorii wagowych James Toney. Co prawda rywalem 42-letniego weterana zawodowych ringów będzie niezbyt wymagający Damon Reed, jednak popularny ?Lights Out? zapewnia, że jego celem są pojedynki o światowy czempionat.","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":null,"email":null,"name":"RINGPOLSKA.PL","@type":"Person"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"James Toney: \"Siostry Kliczko to buble!\"","image":[]}
Więcej o: