Rywal Adamka: Rozpocznę tę walkę w szybkim tempie

9 grudnia na gali boksu zawodowego w Newark w swoim piątym pojedynku w kategorii ciężkiej Tomasz Adamek stanie naprzeciw Vinny'ego Maddalone. We wtorek pięściarz z Nowego Jorku odbył pokazowy trening dla mediów, przy okazji którego podzielił się również swoimi spostrzeżeniami na temat zbliżającej się konfrontacji z polskim ?Góralem?.
- Rozpocznę tę walkę w szybkim tempie, zamierzam wywrzeć na Adamku presję, ale wywrzeć ją w sposób mądry - zapowiedział Maddalone - Adamek to zawodnik boksujący bardzo intensywnie, wyprowadzający mnóstwo ciosów. Chcę dotrzymać mu w tym kroku. Spodziewam się, że będzie się starał walczyć na dystans i dużo poruszał się po ringu, ale jeśli zdecyduje się wdać ze mną w bójkę - świetnie, będę już na niego czekał!

- Wiem, że nie jestem faworytem, ale pasuje mi to, bo przez całą moją karierę odgrywałem podobną rolę. To tylko dostarcza mi motywacji i dodaje siły na treningach - przekonywał znany z ofensywnego stylu boksowania Amerykanin.

- W dniu walki wkroczę na terytorium wroga, wyjdę naprzeciw morza bieli i czerwieni, ale jestem pewien, że pod koniec pojedynku więcej niż tylko kilku z tych polskich kibiców stanie się fanami Vinny'ego Maddalone. To będzie ekscytujący wieczór, nie mogę się już doczekać! - zakończył rywal Tomasza Adamka.

Wszystko o boksie na Ringpolska.pl ?