Boks. Lennox Lewis: Haye może pokonać obu Kliczków

Były niekwestionowany mistrz świata wagi ciężkiej Lennox Lewis uważa, że jego rodak - obecny czempion WBA "królewskiej" kategorii David Haye jest w stanie pokonać obu braci Kliczko. Haye, który w sobotę zwyciężył przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie Audleya Harrisona, zapowiedział po walce, że starcie z Ukraińcami to teraz dla niego sportowy cel numer jeden.
- David ma rację kiedy mówi, że Kliczko nie mają żadnego wyboru poza nim. Powinni być trochę bardziej pokorni i zaproponować rozsądny podział wpływów za tę walkę. Ludzie są zmęczeni oglądaniem, jak tych dwóch mistrzów wybiera sobie rywali, którzy nie tylko nie mają z nimi szans, ale po prostu nie zasługują na to, by przebywać z nimi w jednym ringu - twierdzi Lewis.

- Haye może pokonać obu braci, obaj przegrywali w przeszłości. David ma niesamowitą broń w postaci swojej prawej ręki. Haye powinien dostać 50% wpływów z tej walki, tak jak sobie tego życzy. Ostatnich kilka walk braci Kliczko było strasznych, oni niesamowicie potrzebują Haye'a. bo tracą szacunek bokserskich kibiców w bardzo szybkim tempie - kończy ostatni pogromca Witalija Kliczki.

Wszystko o boksie na Ringpolska.pl ?