Boks. Słynny komentator zachwycony Majewskim

- Dzisiaj po raz pierwszy widziałem Przemka Majewskiego w walce. Jak dla mnie jest przyszłym Tomaszem Adamkiem - powiedział Bob Sheridan, jeden z najsłynniejszych komentatorów walk bokserskich na świecie.
Bob Sheridan to jeden z najsłynniejszych, o ile nie najsłynniejszy na świecie komentator walk bokserskich. Komentuj od początku lat 70-tych, w roku 2004 znalazł się w bokserskiej galerii sław (World Boxing Hall of Fame). Na żywo oglądał i komentował ponad 10.000 walk, i nieprawdopodobną liczbę 895 walk o mistrzostwo świata. "Colonel" prowadził sprawozdanie między innymi z walki Aliego z Formanem w Afryce, która nosi słynną nazwę "Rumble in the Jungle". Słynny komentator przy okazji gali na Florydzie, po raz pierwszy widział w akcji naszego Przemysława Majewskiego (14-0, 9 KO). Był bardzo zadowolony z tego co widział i przepowiada "The Machine" sukces.

- Dzisiaj po raz pierwszy widziałem Przemka w walce, jak dla mnie jest przyszłym Tomaszem Adamkiem. Podoba mi się co Przemek pokazał w ringu. Widziałem pragnienie boksu, świetne przygotowanie kondycyjne, widać też, że potrafi on sobie radzić w sytuacjach stresowych. Majewski ma mnóstwo talentu do boksu, i myślę że ma wszystko czego potrzeba, aby stać się w przyszłości mistrzem świata. Od dziś z przyjemnością będę śledził karierę Polaka - zapewni słynny "Colonel".

- Przemek ma przed sobą najlepsze lata dla boksera, 2-3 lata będzie teraz boksował na najwyższym poziomie. Ma za sobą udana karierę amatorską, teraz musi tylko nabrać doświadczenia, i niebawem pojawi się propozycja walki o pas mistrzowski. Teraz ważne jest, aby promotor Majewskiego Mariusz Kołodziej dawał mu sporo boksować, niech walczy raz na jeden lub maksymalnie dwa miesiące. Przemek musi dużo walczyć, bo czym staje się lepszy, tym mniej bokserów jest chętnych do boksowania z nim, dlatego trzeba nabrać doświadczenia i być gotowym, gdy na horyzoncie pojawi się walka o mistrzostwo - poradził Sheridan.

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Bokser.org ?