Boks. Bloodworth: Adamka od tytułu dzielą dwie walki

Roger Bloodworth - trener najwyżej notowanego polskiego pięściarza wagi ciężkiej Tomasza Adamka - twierdzi, że "Górala" od walki o tytuł mistrzowski "królewskiej" dywizji dzielą już tylko dwa pojedynki. Pierwszy z nich pięściarz z Gilowic, który w przeszłości dzierżył pasy w kategoriach półciężkiej i junior ciężkiej, stoczy już 21 sierpnia, mierząc się z Michaelem Grantem.
Baw się z nami w Wygraj Ligę! Wygraj 20 000 zł. ?

- Wkrótce Tomasz będzie gotowy na pojedynki z braćmi Kliczko oraz Davidem Haye. Od wielkich pojedynków o mistrzostwo dzielą nas dwie walki. Przygotowania do najbliższej, z Michaelem Grantem idą świetnie. Jestem bardzo zadowolony z tego, co Tomasz prezentuje na sali treningowej i z tego, że cały czas robi postępy - mówi Bloodworth, który współpracuje z Tomaszem Adamkiem od grudnia ubiegłego roku.

Wcześniej szkoleniowiec opiekujący się w przeszłości także Andrzejem Gołotą prowadził zajęcia z "Góralem" wspólnie z Andrzejem Gmitrukiem oraz Ronnie Shieldsem. Pojedynek z Grantem będzie pierwszym, do którego Bloodworth przygotowuje Adamka samodzielnie.

Wszystko o boksie w serwisie ringpolska.pl ?