Sport.pl

Boks. Tomasz Adamek wraca na ring

Były mistrz świata dwóch kategorii wagowych, Tomasz Adamek wraca na ring. Polak będzie walczył podczas gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się 24 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie.
Informację oficjalnie potwierdził Mateusz Borek podczas magazynu "Puncher" na antenie Polsatu. - Wracam, żeby pokazać, że potrafię wrócić mocniejszy po porażce - zapowiedział wcześniej Adamek w rozmowie z Jeffem Wojciechowskim.

Rywal "Górala" nie jest jeszcze znany. Adamek w ostatnich tygodniach przygotowuje się do powrotu w Nowym Jorku z nowym trenerem. 40-letni pięściarz z Gilowic stoczył 55 zawodowych walk. Wygrał 50 z nich, doznał pięciu porażek. Po raz ostatni w ringu pojawił się 2 kwietnia zeszłego roku, kiedy w Krakowie przegrał przez nokaut z Amerykaninem Erikiem Moliną.Komentarze (38)
Boks. Tomasz Adamek wraca na ring
Zaloguj się
 • Beata Pisda

  Oceniono 27 razy 25

  albo dostanie jakiegoś leszcza,
  albo dostanie wpieydol ...

 • dddupa

  Oceniono 23 razy 13

  Panie Europarlamentarzysto niedoszły.... ja rozumiem, że kasa się skończyła, ale może czas już dać spokój i zabrać się w końcu za jakąś uczciwą robotę? Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... nawet pokonanym. Gołota też nie wiedział kiedy skończyć ale on przynajmniej się dorobił porządnie bo walczył z największymi i nie robił tego dla pieniędzy, w twoim przypadku panie Europarlamentarzysto niedoszły to wygląda to już jak bokserskie żebractwo.

 • hipis3308

  Oceniono 9 razy 7

  Może się złapać ze Szpilką.Będzie się można pośmiać,jak ci dwaj troglodyci,o identycznym poziomie debilizmu,będą się po mordach okładać.

 • Dominik Jarych

  Oceniono 7 razy 7

  Proponuję walkę z min. Szyszką, szczęść boże alleluja i do przodu.

 • muraww

  Oceniono 18 razy 6

  ktos tego glupka jeszczechce ogladac ?

 • hen354

  Oceniono 5 razy 5

  Zmierza sie na dzien dziadka. Wszyscy kibice w wieku 75+ beda wpuszczeni za darmo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX