Polsat Boxing Night VI przełożone. Gala dopiero w 2017 roku?

Jak dowiedział się Sport.pl, planowana na 5 listopada 2016 r. gala Polsat Boxing Night w Krakowie została przesunięta na inny termin. Organizator wciąż nie potwierdził oficjalnie tej informacji
To miała być najmocniejsza z dotychczasowych imprez spod znaku Polsat Boxing Night, ale nad galą zdaje się ciążyć fatum. Zapowiadająca starcia konferencja prasowa była najpierw przekładana, a potem została odwołana. W sprzedaży wciąż nie znalazły się też bilety na PBN.

Najmocniejszymi punktami wieczoru miały być pojedynek o pas WBC Silver wagi junior ciężkiej pomiędzy dwukrotnym mistrzem świata Krzysztofem Włodarczykiem (51-3-1, 37 KO) i Olanrewaju Durodolą (23-3, 21 KO) oraz walka z udziałem Mariusza Wacha (32-2, 17 KO), któremu jednak wciąż nie udało się znaleźć rywala.

Wszystko wskazuje na to, że Polsat Boxing Night VI odbędzie się dopiero wiosną 2017 r.

"Gazeta Krakowska" uważa, że za przełożeniem PBN stać może kiepska sprzedaż pay-per-view poprzedniej gali z cyklu oraz kumulacja podobnych imprez - poprzednia gala odbyła się przecież we wrześniu, a już w grudniu będzie można zobaczyć kolejną galę KSW, na której zmierzą się Popek i Mariusz Pudzianowski. Polsat mógł nie chcieć konkurować z tym wydarzeniem.

Stadion Legii zamknięty na Real. Co na to CR7? [MEMY]


Na co czekasz bardziej?