Sport.pl

Boks. Brodnicka przegrała z kontuzją. Nie wyszła do walki o mistrzostwo Europy

- Bardzo przepraszam was, że zawiodłam. Wypłakałam się już - powiedziała Ewa Brodnicka, która przez kontuzję kolana nie wyszła do pojedynku z Anitą Torti w obronie pasa mistrzyni Europy. Ta walka miała otworzyć krakowską galę Polsat Boxing Night V, na której Tomasz Adamek zmierzy się z Erikiem Moliną. Relacja na żywo trwa w Sport.pl
Niepokonana Brodnicka, która ma w dorobku 10 zwycięstw, miała spotkać się z Włoszką mającą bilans 9-5-1 (zwycięstwa, porażki, remisy). O tym, że do walki nie dojdzie kibice zgromadzeni w Tauron Arenie i widzowie, którzy wykupili transmisję pay-per-view dowiedzieli się w ostatniej chwili.

- Wielki dramat. Okazało się, że doznałam kontuzji kolana, która wykluczyła mnie z pojedynku. Bardzo przepraszam was, że zawiodłam. Wypłakałam się już. Dziękuję, że chcieliście mnie wesprzeć. Ta kontuzja może mnie wykluczyć w najgorszym przypadku nawet na pół roku. A jak wszystko pójdzie sprawnie, to może wrócę już za cztery tygodnie. Mogłabym walczyć, ale po podaniu środków przeciwbólowych mogłabym jeszcze bardziej pogorszyć swój stan. Mam nadzieję, że gdy się wyleczę, będę walczyć z Anitą Torti o pas mistrzyni Europy. Wrócę silniejsza, dziękuję - powiedziała Brodnicka.

Organizatorzy gali chcieli, by w ostatniej chwili Brodnicką zastąpiła jej niedawna rywalka, Ewa Piątkowska. Ta pięściarka ofertę walki z Torti dostała w piątek i zgodziła się zastąpić Brodnicką. Na zmianę przeciwniczki nie zgodziła się Torti, która stwierdziła, że przyjechała do Polski, by walczyć o pas, a inna potyczka jej nie interesuje.Więcej o:
Komentarze (11)
Boks. Brodnicka przegrała z kontuzją. Nie wyszła do walki o mistrzostwo Europy
Zaloguj się
 • herp_derp

  Oceniono 18 razy 18

  Ta, kontuzja, która może wyoutować nawet na pół roku przeszła niezauważona i dopiero godzinę przed walką się pokazała. Sranie w banie i ru...ie ludzi na pieniądze.

 • glinatexzczerskiej59

  Oceniono 14 razy 14

  Czy w kasach będą zwracać za bilety?

 • Marcin K

  Oceniono 16 razy 14

  Ona przyszła na wage czy na plaże ?

 • oko-85

  Oceniono 12 razy 12

  najpierw pseudo-show na wazeniu... teraz pseudo-kontuzja tuz przed walka... ppv sprzedane... balonik rosnie.... kto to lyka? a ona lyka? i komu?

 • q602

  Oceniono 10 razy 8

  Panenko, zacznij grac w szachy. Od uderzen piescia w glowe czlowiek cofa sie w rozwoju...

 • klarb

  Oceniono 10 razy 8

  Faktycznie, dawno o takim dramacie nie słyszałam. Świat zidiociał.

 • kloceklego

  Oceniono 6 razy 6

  kontuzja kolana w ostatniej chwili? to o robiła przed walką, skakała przez kozła czy tańczyła breakdance?

 • cezar85

  Oceniono 6 razy 6

  przynajmniej złodziej komornik od lapka nie zawodzi

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 2 razy 2

  Gdybym zakupił bilet na takie p...e "ru...ie" pozwałbym organizatorów o oszustwo konsumenckie a przed sądem domagał się wszystkich dokumentów medycznych, których ci pseudo menedżerowie nie posiadają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX