Huck: nie tak miało być, wrócę na szczyt

Marco Huck (38-3-1, 26 KO) skomentował za pośrednictwem mediów społecznościowych swoją piątkową porażkę z Krzysztofem Głowackim (25-0, 16 KO). Niemiec przegrał z "Główką" przed nokaut w jedenastej rundzie, po trzynastu obronach tracąc mistrzowski pas WBO wagi junior ciężkiej.
- Minął dzień. Możecie sobie wyobrazić, jak jestem załamany. To nie tak miało być - napisał Huck, który prosto z hali Prudential Center został odwieziony na badania do szpitala.

- Prowadziłem na wszystkich kartach punktowych, ale to jest boks. Jeden moment, jeden cios może okazać się decydujący. Niestety tym razem ta zasada zadziałała przeciw mnie. Ale ja nigdy się nie poddaję. To doświadczenie mnie wzmocni. Jeśli będziecie ze mną, już wkrótce wrócę tam, gdzie moje miejsce - na szczyt - dodał były czempion.

Dla Marco Hucka porażka z Krzysztofem Głowackim była trzecią przegraną w karierze. Wcześniej pokonali go tylko Aleksander Powietkin (walka toczyła się w kategorii ciężkiej o należący do Rosjanina pas WBA) i Steve Cunningham.

ringpolska.pl - specjalny serwis o boksie >>

Czytaj więcej o walce Głowackiego:

Nokautująca seria ciosów Głowackiego [WIDEO]

Zachwyty po walce Głowackiego na Twitterze

Głowacki: Poszedłem na całośćNajważniejsze polskie walki bokserskie [TOP 11]