Boks. Adamek - Saleta 26 września w Łodzi?

Prawdopodobnie 26 września w Łodzi dojdzie do walki Tomasza Adamka z Przemysławem Saletą. Ten termin i lokalizacje potwierdzają kolejne źródła.
O możliwym pojedynku Adamka i Salety informowaliśmy już wcześniej. Według "Przeglądu Sportowego" termin i miejsce walki są już pewne. Wcześniej dziennikarz "Gazety Krakowskiej" Artur Gac sugerował, że w grę wchodzi też zorganizowanie gali w Krakowie.

Pojedynek Adamka (49-4, 29 KO) z Saletą (44-7, 22 KO) ma być głównym wydarzeniem gali Polsat Boxing Night. Adamek, który w listopadzie przegrał z Arturem Szpilką, pożegna się w ten sposób z ringiem. 47-letni Saleta nie walczył od czasu zwycięstwa nad Andrzejem Gołotą w 2013 roku.

- To nie jest powrót, tylko jednorazowy wyskok. Tak naprawdę lubię wyzwania i mogę tę walkę wygrać. Najbardziej zależy mi na tym, żeby była to walka efektowna dla kibiców - mówił Saleta w poniedziałek w programie "Puncher".

Adamek w przeszłości kilkukrotnie zdecydowanie odrzucał możliwość walki z Saletą. - On jest półkaleką, nie ma nerki. (...) Dziadków nie biję - mówił.

Całe Filipiny wspólnie przeżywały walkę Mayweather - Pacquiao [ZDJĘCIA]


Komu będziesz kibicował w tej walce?