Boks. Kibice pozywają Pacquiao. Za zatajenie kontuzji

Dwóch kibiców pozwało Manny'ego Pacquiao za to, że zataił kontuzję ramienia przed pojedynkiem z Floydem Mayweatherem Jr, co naraziło ich na szkody.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Pozew został złożony przez Stephane'a Vanela oraz Kamiego Rahbarana we wtorek w Las Vegas. Mieli w ten sposób zostać oszukani przez Filipińczyka i szukają kolejnych osób do pozwu zbiorowego. Może dołączyć do niego każdy, kto kupił bilety na walkę, zapłacił za transmisję pay-per-view lub obstawił przebieg pojedynku u bukmacherów.

To niejedyny problem Pacquiao. Komisja Sportowa Stanu Nevada może ukarać go za zatajenie tej kontuzji przed walką. W kwestionariuszu medycznym zupełnie nie wspomniał o swoim urazie. Przedstawiciele Filipińczyka twierdzą, że ramię kontuzjowane na miesiąc przed walką wydawało się już wyleczone. Pomimo to chciano wykonać zastrzyk uśmierzający ból na Pacquiao przed walką, do czego ostatecznie nie doszło. Zdaniem Pacquiao ramię ponownie "odezwało się" w czwartej rundzie po serii ciosów w Mayweathera.

Teraz Filipińczyk uda się na operację i jego przerwa od boksu może potrwać nawet rok. Być może dojdzie do rewanżu z Mayweatherem (Pacquiao przegrał jednogłośnie na punkty); Amerykanin jest zainteresowany takim rozwiązaniem.Juventus - Real 2:1. Zebra pożarła lwa, Suarez czai się na Chielliniego [MEMY]


Zdjęcie Everlast 762004-76200403 Zdjęcie Lonsdale 140031-14003190 Zdjęcie Spodenki bokserskie Classic Contest Daniken
Everlast 762004-76200403 Lonsdale 140031-14003190 Spodenki bokserskie Classic...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info