Boks. Floyd Mayweather Jr. chce zrzec się wszystkich tytułów

Floyd Mayweather Jr. (48-0, 26 KO) dołożył nad ranem do swojej imponującej kolekcji trofeów pas WBO w wadze półśredniej, ale tytuł długo przy nim nie pozostanie. Amerykanin chce zrzec się wszystkich posiadanych pasów - również WBC i WBA.
- Myślę, że w poniedziałek zrzeknę się wszystkich tytułów - powiedział na konferencji prasowej po pojedynku z Mannym Pacquiao (57-6-2, 38 KO), a jego bliski współpracownik Leonard Ellerbe wyjaśnił, że bokser chce dać szansę młodszym zawodnikom.

Wszystko wskazuje więc na to, że w ostatniej walce w karierze, która planowana jest na wrzesień, Mayweather nie będzie bronić żadnego tytułu. Dziennikarze dopytywali 38-latka, kto będzie jego finalnym rywalem, ale nie otrzymali odpowiedzi. - Mogę się najpierw nacieszyć tym zwycięstwem? - powiedział.

Podczas konferencji wielu żurnalistów nagrodziło zwycięzcę brawami. Mayweather ma nadzieję, że po walce stulecia w końcu zostanie doceniony nawet przez swoich największych krytyków. - Do wszystkich tych, którzy pisali o mnie źle - gdy się rano obudzę, chcę zobaczyć, co napisaliście tym razem - oznajmił.

Jakie miał plany zaraz po walce? - Po prostu wrócić do domu i odpocząć.

Pogoń za kurczakiem, czyli internauci żartują z walki Mayweather Jr - Pacquiao [MEMY]
Więcej o boksie na portalu bokser.org

Zdjęcie Everlast Rękawice bokserskie GBP1803 Rodney Zdjęcie NIKE Buty bokserskie Machomai Zdjęcie Spodenki bokserskie Classic Contest Daniken
Everlast Rękawice bokserski... NIKE Buty bokserskie Machomai Spodenki bokserskie Classic...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info


Wierzysz, że Mayweather zrzeknie się pasów?