Sport.pl

Boks. Floyd Mayweather Jr. chce zrzec się wszystkich tytułów

Floyd Mayweather Jr. (48-0, 26 KO) dołożył nad ranem do swojej imponującej kolekcji trofeów pas WBO w wadze półśredniej, ale tytuł długo przy nim nie pozostanie. Amerykanin chce zrzec się wszystkich posiadanych pasów - również WBC i WBA.
- Myślę, że w poniedziałek zrzeknę się wszystkich tytułów - powiedział na konferencji prasowej po pojedynku z Mannym Pacquiao (57-6-2, 38 KO), a jego bliski współpracownik Leonard Ellerbe wyjaśnił, że bokser chce dać szansę młodszym zawodnikom.

Wszystko wskazuje więc na to, że w ostatniej walce w karierze, która planowana jest na wrzesień, Mayweather nie będzie bronić żadnego tytułu. Dziennikarze dopytywali 38-latka, kto będzie jego finalnym rywalem, ale nie otrzymali odpowiedzi. - Mogę się najpierw nacieszyć tym zwycięstwem? - powiedział.

Podczas konferencji wielu żurnalistów nagrodziło zwycięzcę brawami. Mayweather ma nadzieję, że po walce stulecia w końcu zostanie doceniony nawet przez swoich największych krytyków. - Do wszystkich tych, którzy pisali o mnie źle - gdy się rano obudzę, chcę zobaczyć, co napisaliście tym razem - oznajmił.

Jakie miał plany zaraz po walce? - Po prostu wrócić do domu i odpocząć.

Pogoń za kurczakiem, czyli internauci żartują z walki Mayweather Jr - Pacquiao [MEMY]
Więcej o boksie na portalu bokser.org

Zdjęcie Everlast Rękawice bokserskie GBP1803 Rodney Zdjęcie NIKE Buty bokserskie Machomai Zdjęcie Spodenki bokserskie Classic Contest Daniken
Everlast Rękawice bokserski... NIKE Buty bokserskie Machomai Spodenki bokserskie Classic...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Wierzysz, że Mayweather zrzeknie się pasów?
Więcej o:
Komentarze (18)
Boks. Floyd Mayweather Jr. chce zrzec się wszystkich tytułów
Zaloguj się
 • mer-llink

  Oceniono 159 razy 133

  A ja chce zaaskać Pana Dżurnalistę, który jest responsybilny za tego teksta, czy w jego brajnie nie są prezentne jakiekowiek inne wordy zamiast worda "zwakować"?
  Jakiś taki synonim by się nie fajndnął u Pana Authora w Jego wokabulerze?

  P.S. Ja realisuję, Panie Dżurnalisto, że to nie Pana folt. Jusualy różne Editor Bordy delegują do łrajtowania o sporcie (i o modzie) swoich debeściaków, aby nie namejkowali bigos w jakichś bardziej seriosnych departmentach niuspejpera.

 • jerjar

  Oceniono 77 razy 69

  Nawet najlepsza znajomość problematyki sportowej nie zwalnia dziennikarza od elementarnej znajomości języka, w którym pisze.

 • ratdoctor

  Oceniono 40 razy 32

  Gwno warta walka a się ekscytują jakby nie wiadomo co. Prawdziwe walki i emocje sportowe skończyły się już dekady temu. Teraz to jeden wielki i ustawiony z góry show. Zero prawdziwej i sprawiedliwej rywalizacji.

 • juventusiak87

  Oceniono 7 razy 7

  Po co mu te pasy? Wazne dla niego ile mu na konto przelewają :D

 • 2-julita

  Oceniono 24 razy 6

  jego tytuły nie są nikomu do niczego potrzebne , może je wyrzucić na śmietnik
  najlepiej niech odda pieniądze i nich przeznaczą je na Nepal , tam ludzie nie mają co jeść i nie mają dachu nad głową

 • distepfano

  Oceniono 32 razy 6

  Redakcjo nie zatrudniaj przybyszów z Izraela, jeśli nasi rodowici Polacy poprawnie posługują się językiem polskim w mowie i piśmie, i tu w Polsce poszukują pracy w charakterze dziennikarza.
  Murzyn z Izraela źle mówić i bazgrolić po polskiemu !

 • boliver

  Oceniono 9 razy 3

  dziadek z portami pelnymi strachu boi sie dostac po pysku---marny bokser

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX