Sport.pl

Boks. Fonfara: Gdyby nie przerwali walki, byłby ciężki nokaut

Andrzej Fonfara zdobył pas WBC International wagi półciężkiej. W sobotę pokonał przez techniczny nokaut Julio Chaveza Jr, który nie wyszedł do dziesiątej rundy. - Byłem tym trochę zaskoczony, ale tylko trochę. Wiedziałem, że jeśli się nie podda to w kolejnej rundzie go znokautuję, i to ciężko - powiedział Polak na konferencji prasowej.
Fonfara w pięknym stylu rozprawił się z Meksykaninem, który po walce stwierdził, że nie wyszedł do dziesiątej rundy z powodu kontuzji nogi. Innego zdania jednak był jednak trener Chaveza Joe Goossen. - To ja zdecydowałem o przerwaniu walki. Nie spodobało mi się to, co widziałem w ringu.

- Byłem tym trochę zaskoczony, ale tylko trochę - skomentował decyzję obozu Chaveza Fonfara. - W dziewiątej rundzie po moim trafieniu długo nie podnosił się z desek, wstał dopiero, gdy sędzia kończył liczenie. Wiedziałem, że jeśli się nie podda, to w kolejnej rundzie go znokautuje, bardzo ciężko.

"Polski Książę" w następnej walce chciałby zmierzyć się ze swoim ostatnim pogromcą Adonisem Stevensonem, mistrzem WBC w wadze półciężkiej. - W tej chwili chcę walczyć tylko z nim. Zasłużyłem na to. Raz mnie pokonał, ale drugi raz ta sztuka mu się nie uda. W następnej kolejności chciałbym spotkać się w ringu z Siergiejem Kowaliowem.

Zdjęcie Everlast 762004-76200403 Zdjęcie Everlast Autograph Rękawice bokserskie 762139-76213910 Zdjęcie Everlast Rękawice bokserskie GBP1803 Rodney
Everlast 762004-76200403 Everlast Autograph Rękawice... Everlast Rękawice bokserski...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (5)
Boks. Fonfara: Gdyby nie przerwali walki, byłby ciężki nokaut
Zaloguj się
  • jerzymoneta

    Oceniono 12 razy 12

    Fonfara zniszczył tego gościa bez dwóch zdań. Piękne zwycięstwo. Wspaniały bokser

  • rumun106

    Oceniono 2 razy 0

    Brawo,Ty jesteś boxerem,bo reszta naszych w junior i ciężkiej Hmmm-posiadają rekordy i bilanse :) TYLKO PYTANIE: Z KIM??? nie ujmując nikomu,ale PAN KOŁODZIEJ,GŁAŻEWSKI :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX