Prasa po walce Adamek - Szpilka: wybił Adamkowi boks z głowy

Zobaczymy, czy Adamek będzie konsekwentny i tak jak powiedział zakończy karierę, czy też zmieni zdanie i spróbuje jeszcze raz. Pięć lat temu po przegranej z Adamkiem w szatni siedział Smutny Andrzej Gołota. Nie warto iść tą drogą - czytamy w mediach po walce Tomasza Adamka ze Szpilką.
"Gazeta Wyborcza": Szpilka po tuningu

Pewnie była to ostatnia walka Tomasza Adamka - zadziwiająco wyrachowany Artur Szpilka zakończył karierę mistrza świata w dwóch kategoriach, jednego z najlepszych polskich pięściarzy - pisze Radosław Leniarski.

"Rzeczpospolita": Nie warto iść tą drogą

Zobaczymy, czy Adamek będzie konsekwentny i tak jak powiedział, zakończy karierę, czy też zmieni zdanie i spróbuje jeszcze raz. Pięć lat temu po przegranej z Adamkiem w szatni siedział Smutny Andrzej Gołota. Nie warto iść tą drogą - czytamy w "Rzeczpospolitej" .

"Przegląd Sportowy": Król Artur!

Adamek wygrał kilka rund, zdarzało mu się trafiać, ale sam też przyjmował ciosy i walczył zrywami. Jedno jest pewnie - nie przypominał faceta ze swoich najlepszych walk. Szpilka kontrolował sytuację przez większą część pojedynku - pisze "PS" .

"Polska - The Times": Szpilka wysłał Adamka na emeryturę

Reklamowano ją (walkę - przyp. red.) hasłem "Chwila prawdy" i prawda okazała się bolesna dla Adamka. Wcześniej łudził się, że po ewentualnym zwycięstwie jeszcze raz ruszy na podbój amerykańskiego ringu, ale wschodząca gwiazda z Wieliczki wybiła mu to z głowy.

- pisze po walce "Polska".

Super Express: Szpilka wybił Adamkowi boks z głowy

Chwila prawdy nadeszła i okazała się bardzo bolesna dla Tomasza Adamka. Po walce obity bokser z Gilowic zapowiedział zakończenie kariery - pisze "SE".Zdjęcie ADIDAS Pro Bout Boxing Boot Zdjęcie Rękawice+worek boks adidas jr ADIBACJR
ADIDAS Pro Bout Boxing Boot Rękawice+worek boks adidas ...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info