Andrzej Gołota wraca na ring. Po raz ostatni

Andrzej Gołota w październiku wróci na ring. Będzie to pożegnalna walka polskiego pięściarza. Na razie prowadzone są rozmowy z potencjalnym rywalem, m.in. z Evanderem Holyfieldem - informuje ?Przegląd Sportowy?.
Jeśli nie uda się zakontraktować Holyfielda, z którym Gołota nigdy nie walczył, w grę wchodzą inni pięściarze z USA. Pożegnalna walka 46-letniego Polaka odbędzie się 26 października w Częstochowie. Transmisję z gali przeprowadzi TVP.

- To będzie sześciorundowy pojedynek, bez werdyktu sędziowskiego. Nie zabraknie za to konfetti, tortu i szampana - mówi w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Marcin Najman, organizator walki.

Gołota ostatni pojedynek stoczył w lutym ubiegłego roku, kiedy w trójmiejskiej Ergo Arenie przegrał w szóstej rundzie z Przemysławem Saletą.

Łącznie walczył 52 razy, z czego 41 pojedynków wygrał (33 przez nokauty), przegrał dziewięć walk, w tym cztery o mistrzostwo świata.

Zdjęcie Dragon Rękawice Bokserskie Gym Pro 200708 skórzane Zdjęcie HAMMER PUNCH BAG BLACK KICK Zdjęcie Komplet bokserski Masters KSBOX-1Q
Dragon Rękawice Bokserskie ... HAMMER PUNCH BAG BLACK KICK Komplet bokserski Masters K...
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info