Sport.pl

Boks. Walka Włodarczyk - Czakijew już prawie pewna

Jest już niemal pewne, że 22 czerwca na gali w Moskwie jedyny polski mistrz świata w boksie zawodowym Krzysztof Włodarczyk (47-2-1, 33 KO) stanie do walki w obronie pasa WBC wagi junior ciężkiej z niepokonanym złotym medalistą olimpijskim z Pekinu Rachimem Czakijewem (16-0, 12 KO).
- Dziś wpłynęła na nasze konto zaliczka na poczet gaży Krzysztofa i mogę oficjalnie potwierdzić, że przystępujemy do ustalania szczegółów kontraktu. Walka nie jest co prawda jeszcze pewna w stu procentach, ale wszystko wskazuje na to, że odbędzie się w ustalonym wcześniej czerwcowym terminie - poinformował ringpolska.pl promotor Włodarczyka Andrzej Wasilewski.

Zarówno Włodarczyk, jak i Czakijew kilka dni temu rozpoczęli już przygotowania do moskiewskiej konfrontacji. Dla "Diablo" starcie z 30-letnim Rosjaninem będzie piątą obroną tytułu wywalczonego w maju 2010 roku.

Więcej o boksie na RingPolska.pl

Więcej o:
Komentarze (4)
Boks. Walka Włodarczyk - Czakijew już prawie pewna
Zaloguj się
  • lomas50

    Oceniono 3 razy -1

    Wasilewski juz sprzedal Wlodarczka Zgoda na walke w Moskwie to znaczy ze on reprezentuje tez interesy ruskiego. Obajj uz mu placa .Tylko ze jest to niezgodne z kontraktem Wlodarczyk wasilewski Wlodarczyk powinien wypiac sie na takiego managera

  • totapis500

    Oceniono 3 razy -3

    Żeby przed walką nie nażarł się psychotrpów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX