Boks. Manuel Charr odgrażał się Davidowi Haye'owi

W sobotę David Haye znokautował w piątej rundzie Derecka Chisorę. Na konferencji prasowej po walce pojawił się Manuel Charr, który zmierzy się niedługo z Witalijem Kliczką. - Zostanę mistrzem świata, a potem możemy walczyć - zwrócił się do Brytyjczyka pretendent. - Kim jesteś? - odparł zdziwiony Haye.
Na konferencji prasowej po sobotniej walce w Lonydnie zjawił się niespodziewany gość. Był nim Manuel Charr, niemiecki pięściarz, który niedługo zmierzy się w Moskwie z Witalijem Kliczką.

Podczas gdy Haye udzielał odpowiedzi dziennikarzom, pretendent wstał, podszedł do stolika i zaczął odgrażać się, że najpierw pokona Kliczkę, a potem zmierzy się z Brytyjczykiem.

- Najpierw zostanę mistrzem świata, a później możemy walczyć David - powiedział 27-latek.

Zwycięzca sobotniej walki nie krył zdziwienia całą sytuacją, a Charra nie poznał. - Kim jesteś? - zapytał. - Nazywam się Manuel Charr i we wrześniu walczę z Witalijem Kliczką - odpowiedział Niemiec.

Panowie na koniec wymienili uścisk dłoni. Charr pogratulował również świetnej postawy Dereckowi Chisorze.To może być moja ostatnia walka, chyba że... - Haye po walce z Chisorą ?