Sport.pl

Boks. Roy Jones Jr: Kolejna walka w Polsce - z "Diablo" o pas

PRZEGLĄD PRASY. Legenda boksu Roy Jones Jr deklaruje na łamach "Przeglądu Sportowego", że po pokonaniu Pawła Głażewskiego w sobotę, będzie chciał stoczyć w Polsce jeszcze jedną walką. Jej stawką ma być pas WBC w wadze junior ciężkiej należący do naszego jedynego zawodowego mistrza świata Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka.
W sobotniej walce w Łodzi, Jones Jr miał zmierzyć się z Dawidem Kosteckim, jednak ten skazany prawomocnym wyrokiem sądu, trafił do więzienia. Na pytanie, czy kolejnym krokiem po pokonaniu sobotniego rywala, będzie walka z Włodarczykiem o pas WBC, Jones Jr odpowiedział: - Najprawdopodobniej tak się stanie. Po sobotnim zwycięstwie będzie to mój kolejny krok.

Były mistrz świata deklaruje, że będziemy mogli spodziewać się nawet jego dwóch kolejnych walk w naszym kraju: - Chcę, żeby Polska stała się moim drugim domem. Chcę pokazać tutaj wszystko, co mam w sobie najlepszego.

- Ja po prostu chcę zdobyć tytuł w tej kategorii. Polacy powiedzieli mi: "Mamy zawodnika z pasem. Najpierw pokonaj innego, potem zorganizujemy ci walkę o mistrzostwo". Polska była dla mnie najlepszym wyborem - dodał pięściarz.Więcej o:
Komentarze (3)
Boks. Roy Jones Jr: Kolejna walka w Polsce - z "Diablo" o pas
Zaloguj się
 • piankapoliuretanowa

  0

  ''Joe Calzagi'' wysłał Roja na emeryturę. Pewną nędzną i mus dorobić..

 • lomas50

  0

  O jaki pas beda walczyc ? Tyle juz tych pasow wyprodukowali Moze niech lepiej walcza o buty ktore zgubil McCliner .albo o skarpetki .Jakis emerytowany byly mistrz ktorego juz znosili kilka razy z ringu chce kupic swojej tesciowej pas za 150 dollarow a glupi narodek bedzie za to placic

 • matt_linux

  0

  Musi strasznie brakować pieniędzy Jonesowi, skoro pozwala na walkę z Włodarczykiem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX