Sport.pl

Boks. Promotor Wacha. Na Kliczków przyjdzie czas

Przegląd prasy. - Były trzy oferty od braci Kliczków, ale na razie je odłożyliśmy. Mariusz potrzebuje dwóch walk z dużymi rywalami - mówi w rozmowie z ?przeglądem Sportowym? Mariusz Kołodziej, promotor Mariusza Wacha. Dodaje jednak, że chce, aby jego zawodnik zmierzył się z którymś z braci.
- Były trzy oferty od braci, ale na razie je odrzuciliśmy. Mariusz potrzebuje dwóch walk z dużymi rywalami. A na Kliczków przyjdzie czas pod koniec tego lub na początku przyszłego roku, bez względu na to, który z braci miałby być rywalem Mariusza - czytamy wypowiedź Kołodzieja we wtorkowym "Przeglądzie Sportowym".

Niepokonany dotychczas na zawodowych ringach Mariusz Wach znokautował na ringu w Atlantic City Amerykanina Tye'a Fieldsa. Walka zakończyła się w szóstej rundzie, a Polak obronił tym samym pas WBC International.

- Mariusz był bardzo dobrze przygotowany. Wiedzieliśmy, co zrobi w ringu, kwestią było tylko kiedy. Do lipca Mariusz musi pracować nad siłą i techniką, a w drugim tygodniu tego miesiąca zorganizujemy dużą walkę - dodaje Kołodziej.

Więcej o:
Komentarze (9)
Boks. Promotor Wacha. Na Kliczków przyjdzie czas
Zaloguj się
 • kieja

  Oceniono 5 razy 5

  Wydaje mi sie, ze Mariusz Wach jest bardzo dobrze prowadzonym bokserem - nie dostaje zadnych slabeuszy i konsekwentnie dazy do celu. Do tego sam jest dobrze ulozony - tutaj bardzo przypomina Kliczkow (cichy, spokojny - to lubie - bo wiadomo, ze naglosniej szczekaja najmniejsze pieski). Chyle czola i zycze powodzenia!

 • mer-llink

  Oceniono 3 razy 3

  MAriusz Wach jest juz wiekowym zawodnikiem. Jak sie do tej pory za wiele nie nauczył, to się raczej nie nauczy - przynajmniej do lipca. I żadne "fachowe prowadzenie" zawodnika nie ma tu miejsca. NA co więc ma czekać?
  A moze jest po prostu za słabym fighterem na kogoś z półki KLiczków? Obijac się z tanimi kelnerami za groszowe stawki w trzeciorzędnych halach - to chyba własciwy kaliber p. Wacha.
  I żadne opowieści taktyczno-strategiczne "promotora" nic innego oprócz zamazania tego faktu na celu nie mają.

 • leming666

  Oceniono 3 razy 3

  Wydaje się, że warunki ma. Fajnie jakby im zagroził. Będę mu kibicował.

 • no_nick

  Oceniono 2 razy 2

  A mozna wiedziec co Wolodia i Witalij oferowali ? Prace na budowie ich palacu pod Kijowem ?

 • mieciusal

  Oceniono 1 raz 1

  Mariusz Wach walczy zawsze bardzo mądrze taktycznie,wie co ma robić w ringu aby wygrać.Ale najważniejsze jest to że małymi krokami ale jednak dąży do walki o Mistrza.Nie porywa się,Moim zdaniem Wach jest na tyle dobrze prowadzony i na tyle mądrym i dobrym bokserem że móglby powalczyć z Kliczkami.Może jeszcze nie bo niech na razie pracuje nad jeszcze większą siła w rękach.Jak jeszcze nad siła popracuje to Kliczko będzie miał bardzo powazne kłopoty.Wierzę że albo Mariusz Wach albo Tomasz Adamek będzie czempionem a najlepiej Oni obydwaj po 2 pasy np. tak jak kliczki.

 • naiwny_cynik

  Oceniono 1 raz -1

  O, nie wiedziałem, że Kliczkowie mają trzeciego brata? ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX