Boks. Beck: Szpilka mnie podrażnił, teraz będzie miał kłopoty

- Zastanawiałem się, po co mnie tu sprowadzili. Chcą, żebym pobił tego dzieciaka? - powiedział w wywiadzie dla ringpolska.pl Owen Beck (29-8, 20 KO) przed sobotnią walką z Arturem Szpilką (7-0, 5 KO). Pojedynek będzie jedną z głównych atrakcji gali "Wojak Boxing Night" w Katowicach. Relacja na żywo w Sport.pl od godziny 22.
- Szpilka ma siedem walk na koncie i mówią, że ma mocny cios. Przekonam się na własnej skórze, jak mocno bije. Ja też mam czym uderzyć, jestem w tym sporcie od 25 lat - przekonywał bokser z Jamajki, który cztery lata temu walczył z Nikołajem Wałujewem o mistrzostwo świata wagi ciężkiej.

Pomiędzy Beckiem i Szpilką doszło do przepychanek podczas piątkowego ważenia. Beck przyznał, że było krok od wszczęcia bójki. - Kiedy zbliżył się do mnie, miałem ochotę ścisnąć go za szyję tak mocno, że jego głowa by wybuchła. Podrażnił mnie, teraz będzie miał duże kłopoty. Możecie szykować się na wojnę - zapowiedział Jamajczyk.

Głównym wydarzeniem katowickiej imprezy będzie starcie Damiana Jonaka z Alexem Bunemą.Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Ringpolska.pl ?