Boks. Lennox Lewis: "Witalij jest nietykalny, pokazał to z Adamkiem"

Były bezdyskusyjny czempion bokserskiej wagi ciężkiej Lennox Lewis, który w środę przybył do Polski z trzydniową wizytą nie ma wątpliwości, kto jest jego następcą na tronie królewskiej dywizji. Brytyjski "Lew" w tym kontekście jednoznacznie wskazuje na starszego z braci Kliczko - Witalija, który w sobotę pokonał przez techniczny nokaut Tomasza Adamka, po raz kolejny broniąc pasa WBC.
- Sądzę,że Witalij Kliczko jest teraz nietykalny. Jest tak dobry, było to zwłaszcza widać w ostatniej walce przeciw Adamkowi. Pokazał świetne umiejętności, dobre kombinacje ciosów. Myślę, że w chwili obecnej jest poza zasięgiem wszystkich innych. W tej chwili nie ma nikogo, kto mógłby być dla niego wyzwaniem. Panuje niepodzielnie - mówi Lennox Lewis.

Słynny pogromca Mike'a Tysona, Andrzeja Gołoty i Witalija Kliczki będzie dziś wieczorem gościem specjalnym bokserskiej gali "Wojak Boxing Stars" na warszawskim Torwarze, gdzie w głównej walce Paweł Głażewski zaboksuje z Francuzem Doudou Ngumbu o pas WBC Baltic International kategorii półciężkiej

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Ringpolska.pl ?