Boks. Władimir Kliczko: "Witalij będzie chciał odstrzelić Adamka"

- Znam mojego brata lepiej niż ktokolwiek. Zawsze staram się być blisko niego i dawać mu wskazówki, które są istotne dla walki - przyznaje w rozmowie z Ringpolska.pl król bokserskiej wagi ciężkiej Władimir Kliczko
Chcesz wiedzieć wszystko przed walką Adamka z Kliczką? Odwiedzaj serwis Boks na Sport.pl! A wieczorem zapraszamy na Relację Z Czuba i na żywo na Sport.pl z bezpośrednimi doniesieniami z Wrocławia!

Ukraiński czempion, w którego posiadaniu są pasy federacji WBO, IBF i WBA przyleciał do Polski, by w czwartek wziąć udział w premierze biograficznego filmu dokumentalnego "Klitschko", a dziś wieczorem dopingować swojego starszego brata Witalija w pojedynku w obronie tytułu WBC przeciw Tomaszowi Adamkowi.

"Dr Stalowy Młot" przekonuje, że choć Tomasz Adamek to klasowy rywal, w królewskiej dywizji nadal rządzić będą bracia Kliczko. - Będziemy kontynuować naszą dominację, nawet jeśli naprzeciw nas stanie Tomasz Adamek (...) Wiem, że Tomasz będzie bardzo zdeterminowany, żeby wygrać ten pojedynek, to jego życiowa szansa, on będzie lepszy niż kiedykolwiek. Witalij zdaje sobie z tego sprawę i zrobi wszystko, żeby odstrzelić Adamka i zrobić to tak efektownie jak tylko będzie potrafił - mówi młodszy z Kliczków, a zapytany o to, czy spodziewa się rozstrzygnięcia walki przed czasem odpowiada:

- Dla mnie to najlepsza rzecz jaka mogłaby się zdarzyć. Im szybciej Witalij wygra ten pojedynek, tym lepiej dla mnie. Szczerze mówiąc jestem zawsze bardzo zdenerwowany kiedy mój brat boksuje.

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Ringpolska.pl ?