Boks. Informacja o przełożeniu walki Adamka nie jest prawdziwa

- Wszystko jest tak, jak zaplanowano - walka Tomka z Witalijem Kliczką odbędzie się 10 września - powiedział nam zarówno menedżer Tomasza Adamka Ziggy Rozalski jak i prawnik Patrick English, reprezentujący Main Events, po rozmowie z przedstawicielami Witalija Kliczko. Informacja o rzekomym zmianie terminu pojedynku o pas WBC wagi ciężkiej powstała po korespondencji z Odessy wysłannika znanego na całym świecie "The New York Times".
Plotka o przesunięciu walki nie wzięła się znikąd. "The New York Times", piórem Andrewa Kramera w komentarzu z Odessy poświęconym przerwaniu przez Witalija Kliczko obozu treningowego i udaniu się na Ukrainę, napisał, że, cytuję: "Kliczko, mistrz świata wagi ciężkiej WBC i jeden z najbardziej znanych sportowców z Ukrainy ogłosił w sobotę, iż opóźni datę planowanej na wrzesień walki by zwrócić uwagę na aresztowanie pani Tymoszenko."

Biorąc pod uwagę znane źródło, informację natychmiast podchwyciły zagraniczne serwisy informacyjne, ale kibice boksu mogą spokojnie czekać na walkę we Wrocławiu. - Wszystko jest tak, jak wcześniej zaplanowano - walka Tomka z Witalijem Kliczką odbędzie się 10 września - mówią Ziggy Rozalski oraz Patrick English po rozmowach z przedstawicielami mistrza świata WBC, którzy zapewniają, iż przerwanie obozu ma dla Witalija charakter tymczasowy i nie zagraża pojedynkowi polskiego czempiona wagi półciężkiej i junior ciężkiej z jednym z najlepszych ciężkich świata ostatniej dekady.

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Ringpolska.pl ?