Sport.pl

Boks. Doering: Wciąż liczymy na walkę z Włodarczykiem

Krzysztof Włodarczyk (45-2-1, 32 KO), który wczoraj opuścił już szpital, gdzie trafił po tym jak przedawkował leki antydepresyjne, bliski był stoczenia pojedynku unifikacyjnego z obecnym mistrzem świata federacji WBO w wadze junior ciężkiej, Marco Huckiem (33-1, 24 KO). Według wstępnych doniesień, do walki obu bokserów miało dojść końcem października bądź początkiem listopada tego roku.
Hagen Doering - matchmaker promującej niemieckiego pięściarza grupy Sauerland Event - przyznał w jednym z wywiadów, iż jest bardzo zaniepokojony problemami jakie dotknęły polskiego czempiona. Podkreślił jednak, że wciąż liczy na to, iż uda się doprowadzić do starcia popularnego "Diablo" z jego podopiecznym.

- Oczywiście jesteśmy bardzo zasmuceni tym co się stało. Przede wszystkim życzymy Krzysztofowi by jak najszybciej doszedł do siebie i w pełni wyzdrowiał. Jednocześnie liczymy na to, że po tym wszystkim, uda się jednak doprowadzić do jego starcia z Marco Huckiem. Jesteśmy już blisko porozumienia - oświadczył Doering.

<a href="https://www.sport.pl/boks/56,64992,9882482,Legendarne_walki_bokserskie__ktore_przeszly_do_historii.html" target="_blank">Legendarne walki bokserskie, które przeszły do historii (WIDEO) »</a><br><a href="https://www.sport.pl/boks/56,64992,9882482,Legendarne_walki_bokserskie__ktore_przeszly_do_historii.html" target="_blank"><img src="https://bi.im-g.pl/im/5/9882/z9882385X.jpg" width="600"></a>

Więcej o boksie na ringpolska.pl »


Więcej o: