Nowy bolid Kubicy jest piękny, ale...

Gdyby ta wyścigówka nie była sponsorowana przez Total w tak ekstrawagancki, pstrokaty czerwony/różowy sposób - Lotus Renault GP byłby najpiękniejszym samochodem w stawce Formuły 1. Jakiś czas temu przypisaliśmy bolidom F1 polskie marki, które pasowały do ich barw najpełniej. Dziś zrobimy coś odwrotnego - spróbujemy oszpecić bolidy logami najmniej odpowiednimi ich standardowej maści.

BOŚ McLaren

Aż strach sprawdzać, jaki kolor wyszedłby na palecie z połączenia czerwonego, srebrnego i zielonego. McLaren lubi reklamować polskie firmy, być może Bank Ochrony Środowiska będzie kolejną. Być może ten kolorystyczny koszmar stanie się ciałem bolidem.

Biedronka Williams

Mogłoby się obyć bez fotomontaży, bo Williams miał już kiedyś podobnego potworka . Nie mogliśmy się jednak powstrzymać przed umieszczeniem Biedronki na bolidzie F1, raz jeszcze .

Play Ferrari

Połączenie fioletowego z czerwonym to szkolny błąd mody podwórkowej. W przypadku bolidów F1 taka konstelacja wygląda równie drastyczne. Cóż, miejmy nadzieję, że odwieczna wojna pomiędzy Ferrari a McLarenem nigdy nie osiągnie frontu telefonicznego .

Force India Bakoma

Hinduski zespół wciąż jest całkiem młody w stawce. Można powiedzieć, że mają mleko pod nosem. I życzymy im z całego serca, żeby mieli to mleko. Jogurt pod nosem byłby ciężkostrawny.

Cóż, z nowym bolidem Roberta trzeba będzie się zaprzyjaźnić. Z jego różowo-czerwonymi wypustkami też. Pomyślcie tylko na koniec, jak pięknie by wyglądał ten nowy samochód Lotusa-Renault, gdy sponsorowała go kawa Jacobs.

Spiro

Copyright © Agora SA