Z jakim numerem powinien grać w Realu Cristiano Ronaldo?

Jak wiadomo Raul wzgardził petrodolarami Manchesteru City i wybrał gazodolary Schalke. W każdym razie odszedł z Realu, ale o dziwo nie zabrał ze sobą swojej nieodłącznej ''siódemki''. Teraz na ten numer czai się podobno Cristiano Ronaldo, który zamierza powrócić jako stary, dobry CR7. Na jakie inne numery powinien Portugalczyk zapolować w szatni Realu?

CR666

Dla wielu Cristiano Ronaldo to wcielenie czystego Zła. Ludzie ci uważają, że kiedy przychodził na świat, gwiazdy nad portugalskim Funchal ułożyły się w napis ''Szatan'', a planety w napis ''Tak, to naprawdę SZATAN!''. Ci pozostali to producenci opalenizny i śmiesznych obcisłych spodenek.

CR69

W tej kwestii naprawdę wiele do powiedzenia mieliby nasi koledzy ze ś.p. serwisu Po Bandzie .

CR42

Bo Cristiano Ronaldo to więcej niż piłkarz, to styl życia. A nawet samo Życie, Wszechświat i Cała Reszta .

CR8

Bo byłby to łącznik między starym Cristiano Ronaldo (model CR7), który był świetnie wyszkolony technicznie, nie lubił podawać, przewracał się w wyniku zmian pogodowych i strzelał tony bramek a nowym Cristiano Ronaldo (model CR9), który jest świetnie wyszkolony technicznie, nie lubi podawać, przewraca się w wyniku zmian pogodowych i strzela tony bramek. CR8 to byłaby zupełnie nowa jakość.

CR79

Jeśli ''8'' jest rozwiązaniem dobrym, to ''79'' jest rozwiązaniem dobrym razy niemal 10. To taki dobry stary trik 7+9, bo dał nam przykład Ivan Zamorano, jak zwyciężać mamy.

A Wy jak uważacie? A może macie swoje propozycje?

ŁM

Jaki numer powinien mieć w Realu Cristiano Ronaldo?