Sportowy weekend według Z Czuba

Jeśli to piątek, to publikujemy ''Sportowy weekend według Z Czuba''. Jeśli to ''Sportowy weekend według Z Czuba'', to w ciągu najbliższych dwóch dni mili autorzy Z Czuba.pl polecają Wam oglądanie...

Lekkoatletyczne ME w Barcelonie, cały weekend, TVP 1, TVP 2, Eurosport

Biegają, skaczą, rzucają, tarzają się w piasku, a wszystko to w barwach reprezentacyjnych. Czy może być coś piękniejszego? W sobotę i niedzielę między innymi maraton kobiet, 5000 metrów mężczyzn, maraton mężczyzn, cztery razy 400 metrów obu płci i wiele innych atrakcji.

Mój typ: Zwycięży piękno sportu. Piękno czasem dosłowne .

Grand Prix Węgier Formuły 1, niedziela 14.00, Polsat

Polak Węgier dwa bratanki, tyle tylko, że torem F1 Węgrzy się nie chcą się podzielić. Co jak co, ale Robertowi pozwolą chyba jednak wygrać. W innym wypadku i przey pomocy zbrojnych zagonów będziemy zmuszeni doprowadzić do wydarzenia, które do historii przejdzie jako ''Pierwsza wojna gulaszowa''. Drugi w GP Węgier będzie Fernando Alonso, bo jego nazwisko prawie rymuje mu się z imieniem.

Mój typ: Słowo się rzekło, bratanek Kubica przed nie-bratankiem Alonso.

Mecz o Superpuchar Polski Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, niedziela 17.00, Orange Sport Info

Oba zespoły będą starały się odzyskać twarz po niedawnych porażkach w europejskich pucharach. Dla poznaniaków będzie to waleczna i poorana zmarszczkami oraz bliznami po obosiecznych mieczach rywali twarz poprzednigo trenera Franciszka Smudy. Dla Jagiellonii Białystok będzie to twarz... Jagiellonii Białystok. Ci pierwsi są bardziej zdeterminowani.

Mój typ: 2:1 dla Lecha.

1. etap Tour de Pologne, niedziela 17.20, TVP1

Nie ma nic piękniejszego niż podziwianie w niedzielne popołudnie 173 kilometrów z Sochaczewa do Warszawy przed telewizorem. Przecież wszyscy uwielbiamy zapach rowerowego smaru pod koniec weekendu.

Mój typ: Piękna i urocza wycieczka krajoznawcza zakończona równoczesnym wpadnięciem wszystkih na metę.

ŁM