Zostań ekspertem Z Czuba.pl, relacjonuj z nami mundial

Uważasz, że robienie relacji Z Czuba jest fajne? Masz rację. Chcesz się przekonać o tym, że masz rację? Nic prostszego - zostań ekspertem Z Czuba.pl od wybranej drużyny mundialowej i relacjonuj z nami jej mecze.

Od dziecka kręci Cię liga algierska? Nikt od Ciebie nie orientuje się lepiej w niuansach powołań do kadry Hondurasu? W pogoni za słońcem udałeś/-łaś się do Nowej Zelandii i okazało się tam tak fajnie, że mieszkasz tam od lat? Jeśli tak - podziel się swoją wiedzą i zostań ekspertem Z Czuba.pl.

O CO CHODZI?

Jeden miesiąc i jeden dzień dzieli nas od pierwszego meczu mundialu w RPA. Na mundialu, jak to na mundialu, zagrają różne drużyny. O niektórych wszyscy wiemy prawie wszystko, łącznie z tym, jak wygląda jej była gwiazda w beczce z wodą , o innych prawie nic. Tu zapewne niejedna osoba wysunęła palec wskazujący w kierunku monitora i stwierdziła z wyższością ''ta, może wy nie wiecie''. I będzie miała rację. W odróżnieniu jednak od pewnej telewizji - zamiast poszukać dodatkowej wiedzy wśród dobranych metodą ''kompletnie od czapy'' celebrytów postanowiliśmy poszukać jej wśród osób rzeczywiście wiedzących. Was. Szukamy osób, które mogłyby wzbogacić nasze i Wasze mundialowe relacje swoją wiedzą - piłkarską, ale także geograficzną czy kulturową o startujących na mundialu krajach. Osoba, która zostanie ekspertem będzie z nami relacjonować mecze ''swojej'' drużyny podczas mundialu.

JAK ZOSTAĆ EKSPERTEM Z CZUBA.PL?

Do końca maja napisz do nas mejla na adres komentatorzy@g.pl .

W tytule mejla napisz konkurs, w treści natomiast...

W treści trzeba napisz coś, co nas przekona, że to właśnie Ty powinnaś/powinieneś zostać naszym ekspertem. Rozpoczęcie wpisu od ''powinienem zostać mundialowym ekspertem Z Czuba, bo...'' nie jest konieczne, ale może stanowić niezły początek.

Wybór drużyny nie ma znaczenia, choć pewnie łatwiej będzie przyciągnąć uwagę specjalizując się w Paragwaju, niż w Brazylii. Z drugiej strony - mundial jest długi i jeśli znajdziemy trzech ekspertów od Brazylii, ale także Słowacji czy Nowej Zelandii - każdy będzie miał okazję zaprezentować swoją wiedzę.

PO CO TO WSZYSTKO?

Po pierwsze, żeby zakosztować sławy, chwały, niemalże nieśmiertelności w mundialowych relacjach Z Czuba. A oprócz możliwości pokazaniu się światu w relacjach jako wszechwładny ekspert od futbolu i nie tylko w [tu wstaw kraj] dla zwycięzców mamy upominki - piłkarskie gadżety ufundowane przez firmę Continental.

KOMU KIBICUJESZ

Oprócz udziału w naszym konkursie możecie też wziąć udział w wyborze drużyny idealnej do tego, żeby jej zastępczo kibicować pod nieobecność reprezentacji Polski. Takiej drużyny szukamy w ramach akcji ''Komu kibicujesz'' . Tam też możecie wesprzeć ''swoją'' drużynę - może właśnie ona zwycięży w plebiscycie. Przy okazji możecie przeczytać komu będą kibicować dziennikarze ''Gazety Wyborczej'' i Sport.pl i skwitować ich wypowiedzi dumnym ''pfffffffff'' jeśli kibicują komu innemu i równie dumnym ''taka prawda, taka prawda'' jeśli kibicują Waszej drużynie.