Całkowita jawna nagość - wydanie mundialowe

Przy okazji mundialu ludzie zakładają różne dziwne rzeczy. Dość powiedzieć, że zakładanie dziwnych czapek i szalików w środku lata wydaje się objawem garderobianego konserwatyzmu. Ktoś jednak poszedł po rozum do głowy i uznał, że z okazji mundialu można się także rozebrać.

Co zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić? - to pytanie odwieczne. Jak podpiąć się pod zbliżający się mundial? - to jego wariant, który zadają sobie w tej chwili ludzie na całym świecie, którzy wiedzą, że podczas mistrzostw świata kibice jakoś chętniej sięgają po portfele. A skoro już sięgają - równie dobrze mogą podzielić się ich zawartością z [tu wstaw imię dumającego].

Oczywiście FIFA rzuca im kłody pod nogi uznając za naruszenie interesów oficjalnych sponsorów nawet użycie słów mistrzostwa świat i RPA w jednym pomieszczeniu, ale nikogo to nie zniechęca. W związku z czym, gdyby komuś przyszło do głowy - mógłby się w nawiązujące do mundialu produkty i przedsięwzięcia ubrać od stóp do głów, pożywić z nich i w nich, urządzić sobie nimi mieszkanie... A także, jak się okazuje, popodziwiać krągłości.

Właściciele strony YouStrip uznali, że skoro można z okazji mundialu się odziewać, to można się i rozebrać. Reszta już była milczeniem prosta - kobiety z różnych biorących udział w mundialu krajów odsłaniają swoje wdzięki co wdzięczni im internauci mogą obserwować za pośrednictwem rzeczonej strony. Gdyby ktoś miał wątpliwości, czy taka strona wystarczająco wzbogaci doświadczanie przez niego mundialu - jej twórcy przygotowali ten oto minutowy teaser:

Chociaż po zastanowieniu - pomysł rozbierania się nie wydaje się tak strasznie oryginalny. Przynajmniej nie od czasu, kiedy na mundialowe trybuny weszła pierwsza kibicka z Brazylii.

PM