Jak żonglować, by nie przegapić innych imprez w weekend?

Na weekend Warszawę opanują studenci, więc część potencjalnych żonglerów może mieć wątpliwości, czy zczubowa impreza jest do pogodzenia z innymi weekendowymi akcjami stołecznymi. My te wątpliwości rozwiewamy. Zapoznajcie się z planem i mapą na najbliższą dobę, która pozwoli wam zaliczyć wszystkie większe atrakcje i mimo wszystko dotrzeć na Żongluj byle czym razem ze Zczuba.pl.

Juwenalia WAT-u . Impreza główna na kampusie uczelni (ul. S. Kaliskiego 19), 7 maja w godzinach od 16:00 do 4:00 dnia następnego. Tam między innymi koncerty, rodeo, gigantyczna siatkówka, ściana wspinaczkowa i inne atrakcje. Jeśli wyjdziecie z imprezy programowo - o 4 nad ranem - nie możecie iść do domów, bo nie wstaniecie do południa i nie przyjdziecie na żonglerkę. Lepiej będzie skorzystać z naszej mapy, iść pieszo i o 12 zameldować się na Patelni przy metrze Centrum.

Juwenalia UW . Wszystko, co dobre na centralnym kampusie Uniwersytetu Warszawskiego, zaczyna się dzisiaj o 12 - zabawa potrwa do późnych godzin nocnych. W programie teatry studenckie, mini przeglądy filmowe, kino plenerowe i koncerty. Zakładamy, że koło godziny 3 w nocy będziecie mogli zacząć zmierzać na patelnię - jaki wybrać szlak, by było ciekawie i by nie zasnąć? Nasza mapa wam to rozjaśni. Po drodze napotkacie malownicze wiślane widoki, pyszne kababy i tanie puby.

Medykalia WUM . Zabawa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym rozpoczyna się jutro o 16. Po żonglerce będziecie mieli dużo czasu, by dotrzeć na Żwirki i Wigury. Oczywiście możecie podeprzeć się naszą mapą.

Inne imprezy, z których powinniście zdążyć na żonglerkę, lub z żonglerki na nie:

Warsaw Challenge . Hip-hopowe święto i turniej - break dance, beat box, parkour. Początek show planowany jest na godzinę 13 (sobota), w Parku Sowińskiego. To kawałek od Metra Centrum, ale wierzymy w umiejętności parkourowców - wskazujemy wam najprostszą trasę. Będziecie mieli na nią około pół godziny.

Budowa wozu strażackiego z LEGO. Wszystko rozpocznie się w sobotę o 11 pod Pałacem Kultury i Nauki, czyli rzut beretem od naszego miejsca spotkania. 20 tysięcy klocków i jeden cel - autentycznych rozmiarów wóz strażacki. Sugerujemy pójście tam bezpośrednio przed żonglerką. Żonglować Lego też można, choć do kradzieży rekwizytów z konkurencyjnej imprezy nikogo nie namawiamy.

Kliknij w mapę, aby powiększyć.

Gotowość wzięcia udziału w naszej zabawie możecie potwierdzić na facebookowym profilu Z Czuba.pl.

Liczymy na Was. Sobota, godzina 12, plac pod metrem Centrum w Warszawie.

Redakcja Zczuba.pl