Żongluj byle czym razem ze Z Czuba.pl - reaktywacja!

Kochani. Do dwóch razy sztuka. Co nie udało się miesiąc temu, musi udać się teraz. 8 maja o godzinie 12 na placu (tzw. Patelni) przed głównym wejściem do stacji metra Centrum w Warszawie pierwsza w historii konfrontacja zczubaków piszących ze zczubakami czytającymi. Organizujemy zabawę w żonglowanie (nożne) czymkolwiek!

Zasady naszego performance'u nie zmieniły się przez miesiąc. Nie żonglujemy kotem, nie żonglujemy żadnymi świętościami, zachowujemy wyczucie szeroko pojętego dobrego smaku, ale poza tym pełna dowolność...

Żonglerka ziemniakiem, piłeczką ping-pongową czy zużytym kartridżem od drukarki jest dobrym pomysłem. Inne fajne przedmioty, których możecie użyć - znajdziecie tutaj .

Jak żonglujemy? O tym też już pisaliśmy . Technika dowolna, wszystkie ruchy nogami dozwolone, byle nie czyniły spustoszenia w otoczeniu stacji metra. Chcemy zostawić po sobie miłe wrażenie, niech tubylcy nas wspominają jako pozytywnie zakręcone indywidua.

Swoją obecność na Patelni na pewno wzmocnimy, jeśli nasze stroje wyjdą naprzeciw ulicznej szarówce - ale i tutaj pełna dowolność. Możecie ubrać się tak , możecie i tak .

Każdy może przyjść. Naprawdę każdy. Zabierzcie dziadków, ciocie, zabierzcie koleżankę z ławki szkolnej. Żonglujemy razem - dziewczęta i chłopcy, amatorzy i zawodowcy , starsi i młodsi, blondynki i bruneci. A nawet łysi (macie to jak w banku ).

Udział w akcji przyniesie chwałę, podniesie atrakcyjność w oczach płci przeciwnej, poprawi humor i da wieczyste miejsce na prestiżowej liście ekstra super fajnych ludzi według Z Czuba.pl. Będą też dodatkowe atrakcje, niespodzianki - takie o których śniliście albo nawet nie śniliście.

Gotowość wzięcia udziału w zabawie możecie potwierdzić na facebookowym profilu Z Czuba.pl.

Liczymy na Was. Sobota, godzina 12, plac pod metrem Centrum w Warszawie.

Redakcja Zczuba.pl