Żongluj byle czym razem ze Z Czuba.pl - to już jutro!

Zośka, stary telefon komórkowy, kłębek wełny, mydło, puszka po mielonce turystycznej, kostka Rubika - w sobotę o godzinie 12 na placu przed wejściem do stacji metra Centrum w Warszawie żonglujemy byle czym! To pierwsza wspólna akcja zczubaków piszących i czytających - liczymy, że przybędziecie pokopać z nami z czuba.

Zbieramy się na tzw. Patelni pod wejściem do metra, wyciągamy gadżety, którymi będziemy żonglować i od razu przechodzimy do meritum. Nie liczą się żadne rekordy, nie liczą się umiejętności - liczą się dobre chęci, pozytywne nastawienie i chęć uczynienia szarej, pochmurnej (ale nie deszczowej - daj Boże) rzeczywistości wesołą, pełną optymizmu i jeszcze bardziej zczubową.

Można kopać na poważnie, można się wygłupiać, można w japonkach, albo w walonkach. Można przyjść przebranym za batmana, można wyglądać zupełnie zwyczajnie. W zasadzie wszystko można, co nie urazi, nie przeszkodzi, nie zasmuci. Nie dokopujemy - kopiemy.

Udział w Żongluj byle czym razem ze Z czuba.pl gwarantuje poprawę kondycji fizycznej i psychicznej, przynosi wymierny zysk w oczach płci przeciwnej, daje możliwość wykopania z domu paru starych gratów, które już tylko do żonglowania się nadają, a na koniec będą też upominki, całkiem nowe i ładne.

Gotowość wzięcia udziału w akcji możecie potwierdzić na facebookowym profilu Z Czuba.pl.

Liczymy na Was. Sobota, godzina 12, plac pod metrem Centrum w Warszawie.