Tak żonglować nie będziemy

Przypominamy - 10 kwietnia w Warszawie wielka akcja Żongluj byle czym razem ze Z Czuba.pl. Tymczasem zapraszamy na przegląd filmów z żonglerką byle czym, która jest wbrew naszym planom i poza zasięgiem naszych umiejętności.

Żonglerka parasolką - mamy nadzieję, że 10 kwietnia nie będzie padało i takie umiejętności nie będą sine qua non udziału w zabawie.

Żonglerka stołem - cateringu również nie przewidujemy, dlatego te cięższe meble radzimy pozostawić w domach.

Żonglerka płonącą zośką - wolelibyśmy przeżyć ten dzień bez ofiar, dlatego zapaleni zośkarze - tak, palący się zośkarze - nie.

Żonglerka komercyjna - wszystkie wiewiórki wybierające się na nasz performance pod metrem Centrum w Warszawie muszą wiedzieć, że żadnych kampanii reklamowych nie planujemy.

Żonglerka ekshibicjonistyczna - w tekście inauguracyjnym wspominaliśmy, że mile widziane będą oryginalne kreacje żonglerów. Nie przewidujemy jednak braku kreacji - obnażać będziemy tylko swoje umiejętności żonglerskie.

Piszcie na Zczuba@g.pl o swoich najdziwniejszych doświadczeniach żonglerskich (dopisek w tytule maila "żongluj"). Najciekawsze z nich być może zainspirują nas w trakcie przygotowań Żongluj byle czym razem ze Z Czuba.pl.

Przypominamy: nasza akcja będzie miała miejsce 10 kwietnia, w sobotę, o godzinie 12 na Patelni, przed głównym wejściem do stacji metra Centrum w Warszawie.

Potwierdzić swoją obecność możecie na facebookowym profilu Z Czuba.pl.

Spiro