10 przedmiotów, którymi możecie żonglować razem ze Z Czuba.pl

Za dwa tygodnie, w sobotę żonglujemy wspólnie byle czym. Gdyby ktoś chciał wziąć udział w naszej akcji, ale nie ma pomysłu na gadżet żonglerski - pod spodem zamieszczamy kilka propozycji.

Opona transformersa

Bumblebee będzie najlepszym wyborem, bo to prawie jak żonglować oponą Renault Kubicy . Noga nie zaboli nawet po długotrwałych treningach, a w przypadku niepowodzeń, pozostają trzy opony zapasowe.

Poziom trudności: początkujący Dla graczy o automobilowych preferencjach.

Chłodnik sokólski.

Doświadczenie podpowiada, że jest to idealny produkt do bicia wszelakich rekordów . Żonglować można całym opakowaniem, albo w warunkach zimowych - zamrożonym .

Poziom trudności: profesjonalista Dla łakomczuchów.

Statut PZPN

32 kartki papieru, z których można stworzyć jedną wielką kulę, przypuszczalnie o średnicy zbliżonej do futbolówki. Żonglowanie taką papierową piłką powinno przynieść wiele satysfakcji.

Poziom trudności: dyletant Dla graczy ceniących wygodę.

Miś pluszowy z napisem I love you

To nie powinna być żonglerka z ciężkim sercem, wtedy jest trudniej przewidzieć trajektorię lotu. Generalnie miś bardzo dobrze trzyma się nogi, wysoko lata, nadaje się do gry w duecie.

Poziom trudności: junior młodszy Dla zakochanych.

Wydanie kieszonkowe książki Paulo Coelho

Małe książeczki nie zdewastują podbicia waszej stopy, ale odbijanie ich nie będzie należało do najłatwiejszych. Paulo Coelho na pewno bardziej gładko wchodzi podczas lektury, niż żonglerki.

Poziom trudności: doktor habilitowany Dla amatorów podróżowania z lekturą.

Pełna pielucha

Powodzenie będzie zależało od wytrzymałości rzepów, diety i metabolizmu niemowlaka. Konkurencję proponujemy uprawiać w roboczych ciuchach i na podwórku.

Pozom trudności: senior Dla rodziców i dziecięcych nianiek.

Krążek hokejowy

Wyzwanie dla ludzi dysponujących ciężkim obuwiem z blachą w czubie. Odradzamy przyjmowanie krążka na główkę, chyba że oprócz glanów macie też kask motocyklowy.

Poziom trudności: twardziel Dla miłośników ciężkiej muzy.

Pusta paczka po papierosach

Problem może się pojawić przy większym wietrze, ale generalnie zadanie dość proste. Odradzamy opakowania po slimach, gorąco polecamy 25-tki.

Poziom trudności: cierpliwy Dla rzucających palenie.

Czerstwa kajzerka

Chyba najbardziej zbliżona tradycyjnej zośce, stąd idealnie nadaje się do wszelakich tricków a dla mniej doświadczonych graczy będzie dobrym narzędziem dydaktycznym.

Poziom trudności: bułka z masłem Dla niejadków.

Kapsel po piwie

To najmniejszy obiekt na naszej liście, a zatem precyzja będzie odgrywała tutaj ważką rolę. Utrzymanie kapsla przez dłuższy czas bez kontaktu z podłożem nie będzie zadaniem dla etatowego piwosza.

Poziom trudności: mocny, pewny Dla świeżo upieczonych abstynentów.

Piszcie na Zczuba@g.pl o swoich najdziwniejszych doświadczeniach żonglerskich (dopisek w tytule maila "żongluj"). Najciekawsze z nich być może zainspirują nas w trakcie przygotowań Żongluj byle czym razem ze Z Czuba.pl.

Przypominamy: nasza żonglerska akcja będzie miała miejsce 10 kwietnia, w sobotę, o godzinie 12 na Patelni, przed głównym wejściem do stacji metra Centrum w Warszawie.

Potwierdzić swoją obecność możecie na facebookowym profilu Z Czuba.pl.

Spiro