Żongluj byle czym razem ze Z Czuba.pl

Kochani. 10 kwietnia o godzinie 12 na placu (tzw. Patelni) przed głównym wejściem do stacji metra Centrum w Warszawie pierwsza w historii okazja do konfrontacji zczubaków piszących ze zczubakami czytającymi. Organizujemy zabawę w żonglowanie (nożne) czymkolwiek. Weźcie ze sobą siostrę, brata, ojca i zośkę lub jakiś gadżet, który da się podbijać nogą do góry, dołączcie do nas, zabawcie się z nami, zażonglujcie z czuba!

Udział w akcji przyniesie chwałę, podniesie atrakcyjność w oczach płci przeciwnej, poprawi humor i da wieczyste miejsce na prestiżowej liście ekstra super fajnych ludzi według Z Czuba.pl. Postaramy się też o dodatkowe atrakcje, niespodzianki - innymi słowy nudno nie będzie.

Performance ma charakter otwarty. Każdy może żonglować, kreatywność w zakresie przedmiotu żonglerki i podmiotu żonglującego będzie tylko dodatkowym atutem. Żonglerka ziemniakiem, piłeczką ping-pongową czy zużytym kartridżem od drukarki jest dobrym pomysłem - niekoniecznie piłką lekarską czy kulą do gry w bule. Co do podmiotu żonglującego - naprawdę pełna dowolność, choć oczywiście kolorytu nigdy za wiele. Dinozaur z poniższego filmiku to kierunek, w którym powinniśmy wszyscy zmierzać.

Ronaldo palleggia vestito da dinosauro Za??adowane przez: Almiron . - Koszykówka, baseball, pi??ka i wiele wiÄ?cej sportowych wideo!

Do wspólnej zabawy namawiamy oczywiście wszystkich profesjonalnych i półprofesjonalnych "zośkarzy" i performerów, ale zastrzegamy - to nie konkurs, to zabawa w której amatorzy będą oklaskiwani równie gorąco. Redaktor Pękacki spróbuje pobić swój rekord w żonglowaniu czymkolwiek, który wynosi siedem. Spiro&Kostrzu zagrają w duecie piłką z ciasta drożdżowego, upieczoną specjalnie na tę okazję. Tak, duety też są mile widziane. Ronaldo numer 2 zademonstruje...

Reasumując: 10 kwietnia, sobota, godzina 12 na Patelni, przed głównym wejściem do stacji metra Centrum w Warszawie. Stawiamy się tam wszyscy, z pełnym ekwipunkiem, gotowi do żonglerki niemalże z marszu.

Czekamy również na maile. Jesteśmy otwarci na pomysły urozmaicenia zabawy, jesteśmy ciekawi waszych doświadczeń w żonglowaniu czymkolwiek. Piszcie o swoich rekordach, żonglerkach w różnych dziwnych miejscach - wszystko przeczytamy i weźmiemy pod uwagę na dalszym etapie organizacji naszego pierwszego wielkiego spotkania. Do dyspozycji jak zwykle macie skrzynkę Zczuba@g.pl , ślijcie na nią wszystko a propos akcji, z dopiskiem "żongluj" w tytule. Z góry dzięki. I pierwszy raz w historii - do zobaczenia.

Gotowość wzięcia udziału w akcji możecie potwierdzić na facebookowym profilu Z Czuba.pl.

Spiro