Zrób swoją wymarzoną koszulkę reprezentacyjną

Najgorsze stroje reprezentacji mamy już ogarnięte - by temat definitywnie zamknąć zastanówmy się jeszcze nad najlepszymi barwami dla naszych piłkarzy. Poniżej znajdziecie szablon, na bazie którego możecie stworzyć swój projekt. Propozycje najfajniejszych reprezentacyjnych strojów wysyłajcie na zczuba@g.pl z dopiskiem "koszulka" w tytule.

17 marca w Nowym Jorku zostanie zaprezentowana nowa, oficjalna koszulka reprezentacji Polski w piłce nożnej. Projekt 'wyciekł' już do internetu i nie wszystkim się podoba. Z tej okazji przypominamy koszulki, które zaprojektowali nasi czytelnicy przed kilkoma laty. I zachęcamy do stworzenia nowych! 
Powyżej zarys projektu, który możecie pokolorować w programie graficznym i wysłać nam na adres piotr.kalisz@agora.pl. Ku inspiracji przedstawiamy znakomite projekty, które wymyślili nasi czytelnicy kilka lat temu. 17 marca w Nowym Jorku zostanie zaprezentowana nowa, oficjalna koszulka reprezentacji Polski w piłce nożnej. Projekt "wyciekł" już do internetu i nie wszystkim się podoba. Z tej okazji przypominamy koszulki, które zaprojektowali nasi czytelnicy przed kilkoma laty. I zachęcamy do stworzenia nowych! Powyżej zarys projektu, który możecie pokolorować w programie graficznym i wysłać nam na adres piotr.kalisz@agora.pl. Ku inspiracji przedstawiamy znakomite projekty, które wymyślili nasi czytelnicy kilka lat temu.  Zczuba.pl

Spiro