Nie chęć szczera, a koszulka zrobi z ciebie Robocopa

W ramach ciągłego podgrzewania przedmundialowej atmosfery tym razem kolejny wyciek czyli koszulki Adidasa dla siedmiu finalistów afrykańskiego turnieju. Nie, sześciu. I nie koszulki tylko Koszulki. A nawet KOSZULKI.

Po tym jak zapoznaliśmy się z najokrąglejszą piłką ever i piłką wszystkich piłek , teraz przyszedł czas na trzypaskowe koszulki. One są nawet lepsze niż piłka.

Dzięki użyciu [TECHNOLOGICZNE DETALE] zwiększają siłę zawodników o 5,3 procenta, ich wyskok o 4 procenty, szybkość sprintu o 1,1 procenta i wytrzymałość o 0,8 procenta - czytamy w oświadczeniu prasowym.

Mamy dziwne wrażenie, że były testowane już wcześniej na znanym piłkarzu nazywającym się Bruce Banner . Jedyne czego te koszulki chyba nie robią, to nie potrafią zainstalować Windowsa od A do XP Z w mniej niż trzy doby. No ale tego nie potrafi nikt ani nic. A jak wyglądają? Tak

Francja

Niemcy

RPA

Meksyk

Hiszpania

Argentyna

Rosja

Zaraz, Rosja? Cóż, mamy nadzieję, że piłkarze ''Sbornej'' będą szczęśliwi grając w tych koszulkach w mistrzostwach sparingach. Bo że szybsi, skoczniejsi, silniejsi i bardziej wytrzymali to już wiemy.