Zczubelek.pl: Maryśka poderwała Lakersa

Dziewczyny lubią złoto, zwłaszcza celebrytki. Taki wniosek można wyciągnąć prześledziwszy najnowszą historię miłosnych podbojów Mistrzów NBA, graczy Los Angeles Lakers. Najświeższy tego typu news dotyczy Marii Szarapowej i Sashy Vujacicia. Podobno ci dwoje chcą być jednym.

O plotce doniósł niezawodny w tych kwestiach serwis SportsbyBrooks. Dwa niezależne źródła mówią o tym, że Maria i Sasha są razem. Darren Rovell z CNBC na twitterze zamieścił informację, że Szarapowa była widziana na koncercie U2, w objęciach obrońcy Lakers. Dwie godziny później przypuszczenia potwierdził redaktor magazynu Inside Tennis, Matt Cronin. 

Teraz pozostaje mieć nadzieję, że Vujacic zdementuje panujące w środowisku przekonanie , że Szarapowa w łóżku niedomaga. Maria natomiast mogłaby przekonać świat, że Sasza potrafi być twardym obrońcą. 

Chyba powoli zaczynamy rozumieć fenomen bycia Lakersem. Lamar Odom uziemił niedawno jedną z sióstr Kardashian. Andrew Bynum kojarzony był przez jakiś czas z Rihanną. Ron Artest tylko został Lakersem i już zaczął kręcić z pewną chińską piosenkarką (znajomość Yao Minga w czasach gry w Rockets nie dawała takich efektów). Możliwość zdobywania mistrzowskich pierścieni jest dodatkową, miłą perspektywą. Dziewczyny lubią błyskotki. Złote stroje, jak się okazuje, także.