JohnnoDeppowa jedenastka marzeń

Zrobiliśmy już jedenastkę marzeń złożoną z Bradów Pittów. Nie zaszkodzi na boisku ustawić bohaterów granych przez Johnny'ego Deppa. Też potrafią bramki strzelać.

BRAMKA

Gilbert Grape z Co gryzie Gilberta Grape'a

Nie znajdziemy lepszego opiekuna dla naszej bramki. Poradzi sobie zarówno z silnymi strzałami, jak również z zbłąkaną piłką po rykoszecie.

OBRONA

William Blake z Truposza

Cichy, czujny rewolwerowiec zasadzi się na każdego, kto zbliży się pod nasze pole karne.

Dean Corso z Dziewiątych wrót

Sumienny, wnikliwy bibliofil będzie naszym Michałem Żewłakowem. Grę będzie czytał we wszystkich językach świata.

Ichabod Crane z Jeźdźca bez głowy

Racjonalista chcący obalić wiarę w nadprzyrodzone zjawiska. Jeśli nasi przeciwnicy będą mieli w szeregach magika, my wyślemy na niego Crane'a.

Axel Blackmar z Arizona Dream

Wrażliwy, uczciwy młodzieniec, spełniający się w sumiennej, choć monotonnej pracy będzie świetnym dopełnieniem szyków obronnych.

POMOC

Roux z Czekolady

Irlandzki podróżnik, mącący równowagę w małej francuskiej wiosce, swoimi niekonwencjonalnymi zagraniami będzie mącił spokój w polu karnym przeciwników. A przy okazji wniesie nieco liryzmu i polotu w konstruowanie akcji.

Raphael z Odważnego

Prosty chłopak z sąsiedztwa, skłonny do poświęceń w imię nadrzędnych celów. Za szansę wystąpienia w pierwszej jedenastce zrobi dla nas wszystko.

James Matthew Barrie z Marzyciela

Jest nieco oderwany od rzeczywistości, w obronie mógłby się nie sprawdzić, ale na pewno nikt go nie pokona w powietrznych starciach. Naszą grę ofensywną uczyni bajkową opowieścią.

George Jung z Blow

Jeden z największych importerów kokainy w dziejach USA, poradzi sobie również z importem piłek ze skrzydła w pole karne rywali.

ATAK

John Dillinger z Wrogów publicznych

Tak, chcemy mieć gangstera w polu karnym przeciwników.

Jack Sparrow z Piratów z Karaibów

Będzie mistrzem ceremonii ofensywnych. Nikt nie zrobi tego lepiej. O fantazyjne cieszynki też możemy być spokojni.