Z Czuba Watch: Sen Anity

Wielu z Was na pewno się zgodzi, że nie ma nic gorszego niż człowiek, który opowiada swoje sny. Nuuuuuuudaaaa! Ale sen, który Anita Włodarczyk opowiedziała dziennikarzaowi "Rzeczpospolitej" nie jest nudny - jest przerażający.

Lubi Pani koleżanki z rzutni? - pyta dziennikarz.

Różnie bywa. Pewnie chodzi o Niemki, prawda? Z nimi kontakt mam słaby. Bywało lepiej, ale się zmieniło, gdy zaczęłam z nimi wygrywać. Nie rozmawiają, nie podchodzą, jakby mnie nie znały. W Berlinie przed eliminacjami miałam taki sen: nocne zawody, ciemno, rzucamy tylko dwie kolejki, a potem rzutnia zamknięta. Cisza. Ja prowadziłam. Nikt nie mówi, że to koniec zawodów, więc podchodzę do Betty Heidler i mówię, że to przez nią, że to ona coś zrobiła. Zaczęłam ją odpychać. Ona na to wystawiła mi palec wskazujący. A ja z nerwów odgryzłam jej opuszek. Taki piękny sen. Rzadko śnię o rzucie młotem, a już na pewno pierwszy raz odgryzłam we śnie palec rywalki.

 Co to może oznaczać? Zapytajmy się sennika.

palec - prosty sen o zabarwieniu seksualnym

gryźć (albo zostać ugryzionym) - wielka wrogość

ciemność - skomplikowana sytuacja duchowa, którą może zmienić tylko osoba trzecia; czujesz się bezbronny i oczekujesz pomocy

Nie chcemy wiedzieć więcej. Ale...

palec odcięty - sukces wymagający wielu ofiar