Co robisz w sobotę bejbe?

Serwis Sony Ericsson WTA Tour przeprowadził ankietę, która powinna powstać już dawno temu. Tenisistki odpowiadają na najbardziej intrygujące pytanie męskiej części tenisowej publiczności: "co robisz w sobotę wieczorem?". Odpowiedzi są różne, mówiąc w skrócie.

Bethanie Mattek-Sands ogląda filmy z mężem i psem. Jelena Dementiewa chodzi do teatru z przyjaciółmi. Agnieszka Radwańska wybiera kluby z dobrą muzyką, również z przyjaciółmi. Dla Nadii Pietrowej sobotnie wieczory dzielą się na takie, podczas których nie może się zmelanżować, bo ma treningi - i wtedy idzie do kina ze znajomymi - ale jeśli może sobie na to pozwolić, idzie do klubów nocnych. Aravane Razai i Ana Ivanovic lubią dobrze zjeść.

Skrajne odpowiedzi są autorstwa Alize Cornet i Julie Coin. Ta pierwsza ogląda telewizję z rodzicami. Ta druga słabo pamięta niektóre wyjścia na miasto, na przykład pewną upojną, sobotnią noc w Nowym Jorku.

Chyba nie będzie lepszej okazji, żeby podsunąć wam pewien genialny teledysk disco polowy. W sobotę jestem sam, bo ja gram czyli Tydzień zespołu Fokus.

Ps. Zwróćcie uwagę na piątek drugiego tygodnia. I na scenę wejścia do pubu. Awesome.