ZCzubelek.pl: Piłkarzyki w wersji rozerotyzowanej

Naszą wiedzę o świecie rozrywki opieramy na lekturze nagłówków w boksie ''Rozrywka'' na Gazeta.pl i klikania w niektóre z nich. Stąd wiemy, że Eva aka Iga Wyrwał to bardzo popularna w Wielkiej Brytanii modelka erotyczna, która urzekła Wyspiarzy swoimi polskimi piersiami. Nie wiedzieliśmy jednak, że gra, a przynajmniej udaje że gra, w piłkarzyki. Czy jak mawiają Anglicy ''fantasy football''.

Daily Star zaprosił do zabawy w swoje premiershipowe piłkarzyki panie, które na zasadzie ''gołej baby z Faktu'' umilały lekturę gazety jej czytelnikom. Jedną z nich jest ''Eva'', czyli właśnie Polka. Oto jaki skład skompletowała Eva:

Kuszczaka na bramce chyba tłumaczyć nie trzeba, ale Wyrwał i tak wyjaśnia:

Kuszczak to jedna z największych gwiazd futbolu w Polsce. Musiałam go umieścić w swojej drużynie, zwłaszcza, że gra dla tak wielkiego klubu jak Manchester United.

Polka wyjaśnia także inne decyzje kadrowe:

Widziałam kilka meczów Arsenalu i za każdym razem Van Persie strzelał gola, dlatego właśnie chciałam go w mojej drużynie. Bardzo też lubię Torresa - blondyni to gwarancja dobrej zabawy!

W poetyce właściwej dla brukowca wyjaśnia także dlaczego najwięcej czasu poświęciła obsadzie linii obronnej:

Napastnicy zgarniają może chwałę i nagłówki gazet, ale obrońcy są również bardzo ważnie. Może mogliby się zaopiekować mną, tak jak opiekują się swoim bramkarzem.

Ostatniego tłumaczenia nie kupujemy, zamiast jednego z tych obrońców lepiej było kupić dobrego pomocnika, ale poza tym skład wydaje nam się bardzo porządny i jedynym zarzutem jest ustawienie 4-3-3, a w zasadzie (uwaga szowinistyczna puenta) 4-3-3-2, bo patrząc na jej skład nie sposób pominąć tej dwójki z przodu:

Nr 1 - Polskie dobra narodowe. Iga Wyrwał jest posiadaczką najpiękniejszych piersi na świecie. Koniec kropka. Największa zaleta - zobaczyły cały świat.Nr 1 - Polskie dobra narodowe. Iga Wyrwał jest posiadaczką najpiękniejszych piersi na świecie. Koniec kropka. Największa zaleta - zobaczyły cały świat. East News

Jeśli chcecie zobaczyć, ekhm ekhm, składy innych modelek zapraszamy tutaj

Dziękujemy za podesłanie linka Szani.

Dziękujemy także za uwagę. To była BARDZO WAŻNA wiadomość. Możecie już wrócić do przyziemnych spraw. Naturalnie jeśli potraficie.