Drużyna odchudza fanki

Na liście ludzi, których bardzo chcielibyśmy poznać jedno z najwyższych miejsc zajmują osoby odpowiedzialne za wymyślanie baseballowych promocji. Mają oni w swoim dorobku przerobienie stadionów na armagedon w wersji demo, a ostatnio wpadli na pomysł, by przyciągnąć kibiców oferując im darmowe odtłuszczanie.

Pewnie słyszeliście o drużynie Cleveland Indians z MLB - choćby tylko dlatego, że o jej nie do końca normalnych graczach nakręcono film z Charlie Sheenem i Wesley'em Snipesem. Okazuje się jednak, że jeszcze większe oryginały, i to nie filmowe, można znaleźć na farmie Indian - Mahoning Valley Scrappers z ligi New York - Penn League.

Rozgrywany w zeszłym tygodniu mecz przeciw Auburn Doubledays Scrappers postanowili poświęcić paniom. Dlatego pierwsze 1000 kobiet, które pojawiło się na stadionie dostało róże. Na tym jednak atrakcje przygotowane dla płci pięknej się nie skończyły, bo jednej szczęśliwej kibice zafundowano zabieg liposukcji, czyli odsysania tłuszczu. Amerykanki słyną z tego, że na plażach bywają mylone z wyrzuconymi na brzeg wielorybami, a zderzenia z nimi powodują zatonięcia statków. Może więc drużyna postanowiła zasugerować swoim kibickom, że powinny zrzucić trochę siebie. Teraz czekamy aż jakiś klub postanowi zapełnić stadion oferując darmową operację plastyczną albo odwyk w luksusowej klinice.