Doda w "The Spoiler", a sprawa polska - studium przypadku

Angielski blog piłkarski "The Spoiler" napisał, że w Polsce jest Doda. Doda została trzysta czterdziestą ósmą WAG dnia. Świetne osiągnięcie, po którym niektóre polskie serwisy sportowe oszalały.

Najpierw o tym, co serwisy napisały - wszystkie cytaty bez przeróbek, choć ze skrótami. Wczytajcie się, warto:

1. Sportfan - o sporcie szybko i mocno (sportowy serwis o2): Beckham, Cole, Doda... Wreszcie docenili polską seksbombę... Kto? Nasza Dorota znalazła się wśród najpiękniejszych WAGs świata. Tak postanowili redaktorzy ogromnie popularnego serwisu piłkarsko-plotkarskiego. Do WAGs zostały zaliczone najlepsze laski piłkarzy. Wśród nich - Cheryl Cole, chyba najfajniejsza wśród WAGs. Obok niej - żona Davida Beckhama, Wayne'a Rooneya, Rafaela van der Vaarta. Same cudne laski. Autorzy strony podają, że Doda nie wygląda jak typowy przedstawiciel Mensy, ale jej iloraz IQ wynosi podobno 156 (czyli bardzo dużo). 2. Wirtualna Polska - serwis sportowy "Na Luzie" (no tak się nazywa, co zrobić?): "The Spoiler": WAG numer 348 - Doda Popularny brytyjski serwis "okołosportowy" thespoiler.co.uk zauważył i docenił... Dorotę "Dodę" Rabczewską. Znana polska piosenkarka znalazła się w angielskim serwisie jako piłkarska WAG (wife and girlfriend - tym skrótem określa się żony i dziewczyny zawodników) numer 348. Doda nie wygląda jak przeciętny członek MENSA, ale jej IQ to podobno aż 156" - zauważa angielski serwis zachwycony polską WAG numer 1.

3. Interia: Doda w wielkim świecie sportu Sława Doroty Rabczewskiej zatacza coraz szersze kręgi. Jeden z brytyjskich serwisów plotkarskich docenił jej walory, umieszczając ją w zestawieniu dziewczyn i żon (od angielskiego wifes and girlfriends) sportowców pod numerem 348. Rabczewska została uznana przez serwis za WAG dnia, co potwierdza opinie, że za granicą zazdroszczą nam kobiet, wódki i może jeszcze kiełbasy (tylko bez podtekstów:).

4. Dziennik.pl: Doda wśród najseksowniejszych kobiet piłkarzy Serwis thespoiler.co.uk już od dawna zajmuję się pięknymi dziewczynami i żonami piłkarzy. Tym razem opisał byłą już żonę Radosława Majdana - Dorotę Rabczewską. Doda została "WAG nr 348", ale za to na liście towarzysza jej naprawdę znane piękności. Wygląda na to, że wreszcie doczekaliśmy się międzynarodowej WAG.

Tyle serwisy polskie. My też widzieliśmy tę informację na Spoilerze, też nas zaciekawiła, też lubimy Spoilera bo to fajny serwis. Ale jednak chłopaki, trochę chyba przesadzacie. Chyba nie doceniacie faktu, że Doda ma numer 348. To znaczy, że znalazło się trzysta czterdzieści siedem żon i dziewczyn piłkarzy, które były ciekawsze, ładniejsze, albo pokazały więcej ciała. Nawet jeśli The Spoiler codziennie publikuje WAG dnia, łącznie ze świętami, weekendami i żałobami narodowymi, to zajęło im niemal rok dokopanie się do Dody. "WAG numer 348" to nie dowód, że doczekaliśmy się międzynarodowej WAG, to dowód na to, że w internecie nie ma czegoś takiego jak "eee, może już starczy tych cycków".

Więc polecamy - z dobrego serca - troszkę opanowania. Sztuka jest sztuka, a Dodą sobie oglądalności nie podciągniecie. Wszyscy ją już dawno widzieli w serwisach Waszych i naszych kolegów z serwisów rozrywkowych.