Angielskie potęgi prezentują stroje, kibice prezentują stany depresyjne

Właśnie natknęliśmy się na opinie angielskich kibiców wypłakujących swe żale po prezentacji nowych strojów czołowych ekip z Premier League. Trochę poszperaliśmy i chyba znamy powody tego, że Chelsea będzie wyglądała jak muppety, Arsenal jak jednostka specjalna, a zawodnicy Manchesteru bezpośrednio z murawy będą mogli lecieć na wigilijną kolację.

Chelsea

Fani the Blues uważają, że ''ich zawodnicy będą wyglądali jak muppety'' (czyli jakoś tak ). Naszym zdaniem się mylą - skłanialibyśmy się raczej w kierunku Żółwi Ninja lub bramkarzy z ''FIFA 98'' .

Arsenal

Na wyjazdach The Gunners najwyraźniej chcą zamienić się w The Kommandos . Kibice nowe stroje określili jako jedne z najgorszych w historii. Z The Spoiler dowiedzieliśmy się, że ostatni raz Arsenal na wyjazdach grał w zielonych strojach w sezonie 1982/83 - skończył go na 10. miejscu w tabeli, a z Pucharu Ligi i Pucharu Anglii był eliminowany przez Manchester United. Musimy przyznać, że to naprawdę ciekawe odwołanie do tradycji.

Manchester United

Manchester United w 2009 strojami retro będzie chciał upamiętnić stulecie swego pierwszego tryumfu w Pucharze Anglii. Podejrzewamy, że będzie wiele radości. No może nie dla fanów Man U, którzy według angielskiej prasy nowe fatałaszki uważają za ''brzydkie'' i ''hańbiące''. My patrząc na nie mamy przed oczami ten ranking i bardzo nas ciekawi kto pozwolił, by białe koszulki wielozadaniowe (idealne na mecz, do teatru i na urodziny cioci) projektował Cristiano Ronaldo.