Laleczka Cubana prawdę sędziom powie

Jesteś wiecznie niezadowolony z pracy sędziów i nie wystarcza Ci wsparcie ze strony znajomych, z którymi oglądasz mecze? Mamy prezent gwiazdkowy idealny dla Ciebie - gadająca figurka człowieka, który za obrazę sędziów zapłacił już blisko 2 miliony dolarów kar, Marka Cubana.

Figurka właściciela Dallas Mavericks wygląda tak:

A co potrafi? Wnioskując z napisów na opakowaniu, innych niż ostrzeżenie przed zadławieniem się małymi częściami, laleczka wydaje odgłosy Marka krzyczącego na sędziów. Żebyście nie kupowali przysłowiowego kota w worku, dajemy Wam przedsmak tego, czego możecie się spodziewać po kukiełce:

Nie potrafiłbyś nawet zarządzać Dairy Queen!

- Cuban o Edzie T. Rushu, pełniący w 2001 roku funkcję szefa sędziów NBA. Właściciel Dallas został ukarany przez ligę 500 tys. dolarów. Obraziła się także sieć fast foodów i lodziarni Dairy Queen, którą udobruchał pracując przez jeden dzień jako jej sprzedawca.

Pier****** się! Pier****** się! Wasza liga jest ustawiona!

- słowa skierowane pod adresem protokolantów meczowych i siedzącego obok nich Davida Sterna po piątym meczu finałów NBA z Miami Heat w 2006 roku. ''Uwagi'' Marka kosztowały go 250 tys. dolarów.

!@#$%

- cokolwiek, co Cuban wykrzyczał sędziom pierwszego meczu play off 2006 między Dallas a San Antonio, po tym jak wbiegł na parkiet. Dostał od ligi karę 100 tys. Drugie 100 tys. musiał zapłacić, za to, że po meczu opublikował na swoim blogu wpis krytykujący arbitrów NBA.

Muszą wyciągnąć głowy z tyłków! [...] To niedorzeczne. Ślepe bobki hipopotama poradziły by sobie lepiej

- o sędziach, dla odmiany, amerykańskiej komisji papierów wartościowych i giełd, SEC, którzy uznali go za winnego drobnych machlojek finansowych. SEC ukarał go nie podaną do publicznej wiadomości sumą pieniędzy.

Resztę repertuaru lalki-cubanki poznacie po zakupie i rozpakowaniu. I podejrzewamy, że małe, łatwe do połknięcia części to najmniej ważny powodów aby trzymać ją z dala od dzieci.